Strona 13 z 71 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 708
  1. #121
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    To z tym idiotą to napisał HArrington więc pretensje prosze nie do mnie.
    A co do analizy. ZNając Doliego to mogl nawet miec 77
    Dlaczego napisales ze przy niskim flopie pula moze byc Twoja ? czyli niezakladasz ze maja wysokie pary, bo przeciez by raczej ich nie zrzucili przy niskim stole...
    Ja nie mam żadnych pretensji za cytat... mnie nie tak szybko obrazić
    Tak znając Doliego to mógł mieć nawet 77, to fakt. Ale tamto rozdanie było tylko przykładem, że warto zastanowić się nad każdą reką, jaka by ona nie była.

    Nie odpowiedziałeś mi tylko na jedno pytanie: Czy mając AA powinienem grac dalej?

    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    A moze ja jestem za slaby ....
    Proszę nie piszmy w ten sposób, bo to do niczego nie prowadzi. Wręcz przeciwnie, miałem przyjemność grać z Toba przy stoliku cashowym w Wawie i mam samo pozytywne zdanie, szczególnie dotyczące jednego blefu.

    Doli, zapewne nie omieszkam jeszcze nad tym pomyśleć .
    MIPI

  2. #122
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez MIPI Zobacz posta
    Nie odpowiedziałeś mi tylko na jedno pytanie: Czy mając AA powinienem grac dalej?
    Z AA grasz inaczej pre flop, nie robisz call po tych raisach tylko all in i po klopocie i niestety mozesz sie pakowac do domu

    EDIT: aha i to nie moglem byc ja, ja nigdy nie blefuje

  3. #123
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Mamy tu debatę na temat jednego rozdania, a może ktoś podał by przynajmniej pierwszą trójkę?? Jak poszło Warszawie?

  4. #124
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Mamy tu debatę na temat jednego rozdania, a może ktoś podał by przynajmniej pierwszą trójkę?? Jak poszło Warszawie?
    link jest wyzej w temacie

    http://www.pokerportal.pl/modules.ph...rder=0&thold=0

  5. #125
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    Z AA grasz inaczej pre flop, nie robisz call po tych raisach tylko all in i po klopocie i niestety mozesz sie pakowac do domu

    EDIT: aha i to nie moglem byc ja, ja nigdy nie blefuje
    Co do gry z AA pre flop to oczywiście racja.
    Nigdy nie blefuje - nie ma to jak dobry żart .

    Pozdr
    MIPI

  6. #126
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ja nigdy nie blefuje
    no własnie to tak samo jak ja.

  7. #127
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Soprano dobrze gada, dać mu piwa !

  8. #128
    Witam,
    Za nami pierwszy turniej z cyklu PPT.
    Wszystkim graczom dziękuje w imieniu organizatorów za przybycie i stworzenie naprawdę wyjątkowej atmosfery. Podziękowania dla Erklosa za sprawne poprowadzenie turnieju, ekipie www.pokerportal.pl za obsługę wizyjną i wszystkim za wysoką kulturę gry. Gracze z Trójmiasta potwierdzili, że można na nich liczyć i liga będzie miała w przyszłości z nich pożytek. Inne regiony Polski też miały swoje reprezentacje. Odwiedzili nas aktualni mistrzowie świata: Marian (dzięki za niezawodny zegar), Skaand i Doli (zagrali z różnym powodzeniem w turnieju) oraz jako przeciwwaga wielu debiutantów, którzy pokazali, że jeszcze powalczą - jeśli nie o końcowy triumf, to na pewno o finał PPT i wysokie nagrody.
    Gratulacje dla zwycięzców: Memphislisa, Borygo i Alutka (były puchary dla TOP3) oraz Adamusa (puchar dla najlepszego gdańszczanina).

    Cieszy fakt, że zależy Wam na organizacji turniejów naziemnych, co potwierdza udział wielu graczy, którzy byli z nami w Częstochowie. Nie wiem, jak przyjęliście pomysł Jackpotów (zwycięstwo z J-4 z ręki), ale myślę, że uatrakcyjniły trochę grę. Potraktujcie je zatem jako stały element naszych spotkań na PPT i za pewnik przyjmijcie też wejściówki dla graczy: pierwszego odpadającego z turnieju oraz zajmującego pierwsze niepłatne miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu w PPT II zagrają odpowiednio Allumek oraz MIPI.

    Po turnieju nie zawiedliście na stolikach. Dużo świetnej zabawy i niemiłe rozczarowanie, że 6 rano przyszła tak szybko (choć nie ukrywam, że zmęczenie dawało się mocno we znaki - w końcu graliście ponad 20 godzin bez przerwy). Graliśmy prawie we wszystko (patrz wyżej post Grasia), choć na Omahę Hi/Low na dwa flopy mimo propozycji chętni się nie znaleźli (mogło i byłoby "gorąco").

    Jeszcze raz podziękowania dla wszystkich i do zobaczenia w Warszawie.
    Piotr
    i4poker.com

    PS. Jutro szczegóły PPT II w Warszawie. Na Wasze prośby będzie kilka zmian. Szukajcie w dziale i4poker.com.

    Klasyfikację ogólną PPT znajdziecie tutaj.

  9. #129
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    I ja przyłączę się do podziękowań i gratulacji za turniej, choć po ostatnim turnieju w Częstochowie można się chyba było już spodziewać takiego poziomu! Brakowało mi tylko zapowiadanych 'firmowych' żetonów do gry, ale mam nadzieję, że na PPT 2 już się nimi pobawimy. Czy będą może jeszcze dostępne jakieś zdjęcia/filmiki z turnieju? Pan z kamerą pracował tam chyba dość intensywnie, więc pewnie jest nagrane coś więcej niż 2 filmiki na pokerportalu?

    Cała impreza w ogóle była super. Gra w takim doborowym towarzystwie, gdzie 'szacunek' nie jest tylko pustym słowem, to istna uczta fizyczna i duchowa. Pozdrawiam wszystkich współgraczy i liczę na podobne opcje w przyszłości. Do zobaczenia!

  10. #130
    Witam,
    Zgodnie z wczorajszą obietnicą garść informacji na temat PPT II.

    Planujemy turniej w naszej stolicy 07.10.2006. Dokładną lokalizację plus wszystkie informacje techniczne podam w tym tygodniu. Rejestracja do tego turnieju właśnie została otwarta i możecie się zapisywać poprzez stronę www.i4poker.com/turnieje.

    Na Waszą prośbę zmieniamy trochę regulamin. Ponieważ pojawiły się głosy, iż 350 punktów VIP to za dużo, i4poker.com podjął decyzję (i nie zmienimy jej do końca cyklu PPT) o zmniejszeniu wymaganej liczby punktów VIP do 200. Reasumując – każdy kto zdobędzie 200 VIP we wrześniu i opłaci wpisowe w wysokości €54 uzyskuje prawo udziału w PPT II.

    Druga ważna informacja. Na turniej w Warszawie podnosimy pulę nagród do €2000. Przy takiej frekwencji jak w Gdańsku pula nagród przekroczy 20 000 złotych.

    W dziale i4poker.com uruchamiamy też ankietę dotyczącą liczby turniejów, które wg Was powinny zostać wliczone do klasyfikacji generalnej. Nasza propozycja, aby wliczać wszystkie ma swoich zwolenników, ale liczyć się będzie zdanie większości. Nasza propozycja w ankiecie to 6, 7 lub 8.
    Bierzemy pod uwagę wszystkie głosy, tak więc wynik ankiety z forum będzie tylko częścią odpowiedzi na pytanie. Resztę uzupełnią maile oraz telefony do naszego serwisu. To będzie ostatnia znacząca zmiana w regulaminie.

    Satelita do PPT II (wpisowe 100 punktów VIP, gwarantowanych 5 miejsc na warszawski turniej) odbędzie się 22.09.2006 o godzinie 19.00. .

    Materiały i zdjęcia z PPT I już niedługo będziecie mogli obejrzeć na stronie www.pokerportal.pl.
    Nagrody i jackpoty - zgodnie z obietnicą – znajdziecie na swoich kontach dziś wieczorem. Nagrodzeni wejściówkami - MIPI i Allumek - znajdują się już na liście zarejestrowanych graczy na PPT II.

    Proszę Was jeszcze o opinie i sugestie dotyczące organizacji. Dzięki nim uda się może poprawić drobne niedociągnięcia.

    Chwilowo to wszystko. O szczegółach będę informował.
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com