Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Witam serdecznie. Jestem początkującym graczem. Gram na EverestPoker, czasem pyknę jakiegoś freeroll'a na Expekcie (rek. miejsce 392).

    Mam pewien problem. Najpierw oczywiście zaczynałem na stołach na punkty, w końcu jednak (18 marca) udało mi się uzbierać 5$ i poszedłem na stoły na kasę. Do 20 marca uzbierałem 15$. I w tym momencie stanąłem praktycznie w miejscu. Do dziś (23 marca) dołożyłem zaledwie 3$. :?

    Gram na stołach NL 0.10$/0.10$.

    Moja gra wyglądała do tej pory mniej więcej tak:
    1. Mam 17$
    2. Po 30 min mam 27$
    3. Po kolejnych 30 minutach mam 19$
    4. Wyłączam pokera, bo się boję, że wszystko stracę jak będę chciał na siłę odrobić.

    Co polecacie? Moja taktyka będzie teraz wyglądała tak, że jak będę 7-10$ do przodu to będę wyłączał, żeby tego zaraz nie stracić i wchodził znowu, ale dopiero za kilka godzin. A jak uzbieram 50$ to pójdę na wyższe stoły.
    Czy to dobra droga?

    PS Chciałbym zaznaczyć, że gram ok. 3 tyg, a to chyba niezbyt długo. Mam nadzieję, że już niedługo dorobię się fortuny

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    Ja tak gram:

    Ustalam sobie stawke ktora rzuce na stol. Jak dobrze idzie i wygram dosc sporo to wychodze ze stolu i wrcam spowrotem rzucajac znowu mniejsza ilosc kasy na stol a nie zostaje dalej z tym co wygralem, takim sposobem ostatnio troche zarobilem bo stracic moge najwyzej te kilka $ ktore rzucilem a nie calosc razem z tym co wygralem (kusi zeby allin ;D).

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Zawsze możesz popykać w sit&go. Z góry wiesz ile stracisz i nie będziesz się bał zagrać ostrzej na stole/ Po drugie nie jest trudno...
    Powodzenia...

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Spoko ja ide jeszcze woniej w gore, ale zawsze w gore i nie ma co narzekac ale na pierwsza setke to jeszcze troche mi przyjdze poczekac.
    Narazie na stolach 0.02$/0.02$ ze wzgledu na moj budżet ale powoli patrze sie przezucic na wyzszy :]


    edit
    -----------------------------

    Tak wogole to witam
    Fajne macie to forum, cos mi sie zdaje ze bede tu czesto zagladac :]

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Forum jest fajne,od niedawna jest takze chat,szkoda ze malo osob tam zaglada :? ,a wiecej o nim w dziale ogólne,temat "irc channel "

    pozdro