Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 259 z 259

Wątek: SportingBet

  1. #251
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ja wpisałem nazwę Warszawa, Skaand wpisał nazwę Sopot.... Musimy napisać do supportu, żeby wykasowali z tych nazw polskie znaki....

    Pozdr,
    Warsaw

  2. #252
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Nie wiem czy u Ciebie warsaw sie wyświetla czy nie ale gościu o nicku Qter ma nazwę miasta Warszawa.
    W każdym bądź razie wysyłam e-mail do sportingbet polska o wyjaśnienie tej sprawy.

    Pozdrawiam

  3. #253
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Bogi ty tak powaznie...?

  4. #254
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Tak w końcu to pokerroomy są dla nas a nie My dla nich. Więc dlaczego nie mam sie zapytać jeżeli jest taka możliwość.

    Pzdrawiam

  5. #255
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Hehe. Chodzi o to, ze Warszawa i Sopot nie maja polskich znakow :wink:

  6. #256
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Wiem. Ale jak się warsaw pyta to odrazu sprawdziłem na jakimś zawodniku z warszawy i on miał. Ażeby rozwiać wątpliwości (bo nie pamiętam czy warsaw miał czy nie) to napisałem e-mail.

  7. #257
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Radom
    Posty
    210
    Byc moze wpisywal to spod innego pokerrooma, a nie Sportingbetu. Ja w Sportingbet tez nie wiem gdzie sie ustawia miasto i mam kreske, a jak loguje z Celeb Poker (maja te same stoly i turnieje), to juz nazwa miasta jest pod nickiem.

    Pozdrawiam

  8. #258
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Nowy $acz
    Posty
    133
    Mam pytańko. Czy pojawi się na stronie pierwsza 10 na półmetku (zmagań3x50$ - Najwięcej Raked Hands) ? tak jak to miało miejsce miesiąc temu?

  9. #259
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Wreszcie jakis pozadny turniej sie pojawil na tym sofcie 25k guaranted, tylko szkoda ze dopiero za miesiac, taki turniej powinien byc to tydzien