Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Przy takich blindach to nawet all-in na TT był postawił preflop:P Tak jak przedmówca każdą dobrą ręke raise 10BB, po flopie od 20bb do all-in'a proste decyzje i łowienie rybek ...

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Przy takich blindach to nawet all-in na TT był postawił preflop:P Tak jak przedmówca każdą dobrą ręke raise 10BB, po flopie od 20bb do all-in'a proste decyzje i łowienie rybek ...

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Z TT nigdy nie gralem 10xbb, ale za to zestaw AA-JJ, AK, AQ tak, a pozniej jezeli byl przyjazny flop all in lub slow play. Inaczej na NL10 sie nie da. Poza tym pozycja ma moim zdaniem mniejsze znaczenie ( przynajmniej na BossMedii) na tych stolach, za duzo callerow i ludzi ktorzy nie wiedza jak grac. W tym przypadku dalbym all in.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Z TT nigdy nie gralem 10xbb, ale za to zestaw AA-JJ, AK, AQ tak, a pozniej jezeli byl przyjazny flop all in lub slow play. Inaczej na NL10 sie nie da. Poza tym pozycja ma moim zdaniem mniejsze znaczenie ( przynajmniej na BossMedii) na tych stolach, za duzo callerow i ludzi ktorzy nie wiedza jak grac. W tym przypadku dalbym all in.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    TT jest przecież lepsze niż AK więc nie wiem czemu je tak dyskryminujesz ....

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    TT jest przecież lepsze niż AK więc nie wiem czemu je tak dyskryminujesz ....

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Nie dyskryminuje, z TT wchodzilem 4-5xbb, mozliwe ze zamalo, ale nie mialem do niej przekonania

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Nie dyskryminuje, z TT wchodzilem 4-5xbb, mozliwe ze zamalo, ale nie mialem do niej przekonania

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    20
    Czas na rozwiązanie. Dalsza część rozdania wyglądała tak


    magýcman: Bet 1.60
    Mayers666: All in
    magýcman: Call 4.00

    Showdown:

    Mayers666 shows: 10h, 10d (three of a kind, Tens)
    magýcman shows: 6h, 8c (straight to the Ten)

    Mainpot:
    magýcman wins the pot of 14.70 with straight to the Ten


    Szczerze mówiąc bardzo się zdziwiłem, kiedy zadowolony z dużej puli zobaczyłem jak żetony wędrują w kierunku przeciwnika . I tu pojawia się następne pytanie. Czy był jakiś sposób na wygranie tego rozdania?? Ciekawy jestem czy gdybym zagrał all-in na flopie to koleś by zrzucił tą rękę.

    Pozdrawiam Mayers

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    20
    Czas na rozwiązanie. Dalsza część rozdania wyglądała tak


    magýcman: Bet 1.60
    Mayers666: All in
    magýcman: Call 4.00

    Showdown:

    Mayers666 shows: 10h, 10d (three of a kind, Tens)
    magýcman shows: 6h, 8c (straight to the Ten)

    Mainpot:
    magýcman wins the pot of 14.70 with straight to the Ten


    Szczerze mówiąc bardzo się zdziwiłem, kiedy zadowolony z dużej puli zobaczyłem jak żetony wędrują w kierunku przeciwnika . I tu pojawia się następne pytanie. Czy był jakiś sposób na wygranie tego rozdania?? Ciekawy jestem czy gdybym zagrał all-in na flopie to koleś by zrzucił tą rękę.

    Pozdrawiam Mayers