Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    No wlasnie jaki Poker Room dla poczatkujacego polecacie WY i prosilbym o krotkie uzasadnienie
    btw. ktos wie gdzie najlepiej poszukac ebookow o grze w holdema?

    Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Pokerstars:

    + mikrostawki (1/2 centy)
    + mało rąk na godzinę - rozdawanie, obstawianie itp. dzieje się stosunkowo powoli - początkującym łatwiej się połapać.
    + własne awatary - łatwiej skojarzyć graczy, z którymi się już grało,
    + Możliwość swobodnego przesyłania kasy pomiędzy użytkownikami.

    - niektórzy twierdzą, że ten pokerroom jest "ustawiony" na maksymalizację zysków. Ja twierdzę, że jest tylko pechowy.. :roll:

    JetSet

    + też mają mikrostawki
    + Bardzo fajna atmosfera. Mili, ale głupiutcy gracze.
    + Dużo dziewczyn :wink:

    - jeszcze nie za wielu graczy

    Pacific zwany też czasem "PaSyfikiem"

    + bardzo kiepscy gracze, aż do stosunkowo wysokich limitow

    - software sprawia wrażenie, jakby jego rozwój zatrzymał się w 1999 roku:
    - brak mozliwości robienia notatek, nie działa archiwum rozegranych rąk, - częste "zwiechy" (np. anulowanie turnieju podczas jesgo trwania itd.),
    - mozliwość gry tylko przy jednym stole jednocześnie


    Expekt ("skórka" sieci Prima)
    + można w[y]płacać z/na polskie konta bankowe

    - badziewny wygląd

    betandwin

    + transakcje z polskimi kontami bankowymi
    + super interfejs/graficzka itd.

    everest

    + darmowe sit&go, w których można wygrać parę centów. Podobno po killkudziesięciu wygranych można spróbować grać na normalnych stolikach

    pokerroom.com

    + akceptują niewielkie wpłaty - 10$

    - najnizsze stawki to 10/25 centów
    --------------------------------

    Co do ebooków pokerowych to przeryłem kilka sieci p2p i nic nie znalazłem, i w sumie trudno się dziwić... Po co ktoś miałby to udostępniać?
    Mam za to kilka filmów instruktarzowych na sprzedarz. Daj znać na prv, jak byłbyś zainteresowany...

    To narazie tyle. Powodzenia w grze!

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Co do pacifica i tego, iż możliwość gry tylko na jednym stoliku jest wadą, to bym się niezgodził.

    Jedną z ważniejszych cech dobrego pokerzysty jest cierpliwość. Gracze niecierpliwi często grając na 3-4 stołach niwelują brak powyższej (mogą grać w miarę często i z dobrymi kartami jednocześnie). Dlategoteż uważam, iż fakt iż na pacific poker grają słabi gracze ma bezpośredni związek z brakiem możliwości gry na wielu stołach. Dlategoteż ja byłbym za tym, aby wszystkie poker roomy, poszły w ślady pacifica.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    O kurcze WIELKIE DZIEKI!
    Przychylalem sie do PokerStars, bo gra tam duzo osob z forum na ktore czesto rzucam okiem, ale z komentarzy wywnioskowalem ze poziom graczy jest tam dosc wysoki - nie wiem czy dotyczy to sredniej ogolnie czy tylko w "wyzszych sferach".

    I teraz male pytanie jeszcze jak wysylacie kase na Poker Roomy, ja jako ze mam niestety karte VISA electron nie moge wysylac $ bezposrednio do Netellera i tu pozostaja trzy mozliwosci:
    1)Zmienic karte na VISE Classic(?)
    2)Zalozyc konto w mBanku(?) - slyszalem ze dzieki eKoncie mozna spokojnie przerzucac $.
    3)Uzyc posredniego konta przyjmujacego elektrona ( MoneyBookers.com ).
    Jak myslicie ktora z tych alternatyw bylaby najrozsadniejsza na dluzsza mete ( wplacanie i wyplacanie kasy )?

    Na poczatku powiedzmy, ze mam 50$ lepiej grac mikrostawkami czy probowac juz za troszke wyzsze 0.5/1?
    Nie chcialbym wszystkiego stracic w mgnieniu oka, ale tez granie na mikrostawkach chyba sie troche rozni niz granie o wieksza pule ;p
    I czy oplaca mi sie grac turnieje S&G zeby nabrac oglady w takich sprawach czy lepiej poczekac troche i dopiero pozniej zaczac dzialac

    Co do filmow narazie nie mam $$$ zeby inwestowac w takie rzeczy :P
    ale jezeli tylko takowa znajde to sie odezwe z pewnoscia.

    Pozdrawiam, Dziekuje i zycze udanych rozdan


    edit: Czy moglbys sie jeszcze wypowiedziec na temat Party Pokera?
    I ktory bys bardziej polecal PS czy PP ? ( sadze ze PokerStars chocby ze wzgledu na turnieje czwartkowe )

  5. #5
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Zadales tyle pytan

    Odpowiem na czesc

    Z 50 $ to przy alternatywie PP i PS wybralbym PS.
    Ja zaczynalem od 25 $ ( i tu podziekowania dla Doliego ) )

    Dlaczego PS .
    Fakt, PS to wyzszy poziom niz PP, ale w przypadku microstawek poziom graczy na PS nie jest wysoki .
    A wlasnie te micro powiiny cie najbardziej intereresowac.
    Pojawienie sie od razu na stolach 0,50/1 to powod do myslenie o nastepnej wplacie )

    Jak wyzej gosc napisal , cierpliwosc to jedna z wazniejszych cech !!!

    Choc rzeczywiscie , granie na stolach 0,10/0,20 to inna bajka niz chocby 0,25/0,50 czy 0,5/1

    to tyle z mojej strony
    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    I teraz male pytanie jeszcze jak wysylacie kase na Poker Roomy, ja jako ze mam niestety karte VISA electron nie moge wysylac $ bezposrednio do Netellera i tu pozostaja trzy mozliwosci:
    1)Zmienic karte na VISE Classic(?)
    2)Zalozyc konto w mBanku(?) - slyszalem ze dzieki eKoncie mozna spokojnie przerzucac $.
    3)Uzyc posredniego konta przyjmujacego elektrona ( MoneyBookers.com ).
    Jak myslicie ktora z tych alternatyw bylaby najrozsadniejsza na dluzsza mete ( wplacanie i wyplacanie kasy )?
    Najlepszym rozwiazaniem jest Visa clasic dolarowa i Neteler.
    I najlepiej do tego konto dolarowe.

    W przypadku Visy - to dobym rozwiazaniem jest Visa w Pekao Sa
    lub Visa w BPH (plusem tej w BPH jest fakt, ze kiedy masz konto Sezam to masz podglad w necie na swoje transakcje na konicie $)

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Male sprostowanie jesli chodzi o Pacific:

    Soft jest beznadziejny, ale mozna robic notatki, archiwum dziala, zadnych zwiech nie zauwazylem.

    Natomiast dla poczatkujacych nie polecalbym Pokerstars.

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Co do pacifica i tego, iż możliwość gry tylko na jednym stoliku jest wadą, to bym się niezgodził.

    Jedną z ważniejszych cech dobrego pokerzysty jest cierpliwość. Gracze niecierpliwi często grając na 3-4 stołach niwelują brak powyższej (mogą grać w miarę często i z dobrymi kartami jednocześnie). Dlategoteż uważam, iż fakt iż na pacific poker grają słabi gracze ma bezpośredni związek z brakiem możliwości gry na wielu stołach. Dlategoteż ja byłbym za tym, aby wszystkie poker roomy, poszły w ślady pacifica.
    Mam nadzieje, ze nikt nie spelni twoich obietnic )

    Musialbym wowczas grac w 4-5 poker roomach jednoczesnie )
    W dwoch grywam , ale w pieciu ????

    Choc mysle o tym by i w pacyfik pograc na 3-4 stolach
    Toz to kura znoszac zlote jajka

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Na poczatku powiedzmy, ze mam 50$ lepiej grac mikrostawkami czy probowac juz za troszke wyzsze 0.5/1?
    Mikrostawki to naprawdę dobry sposób na nauczenie się cierpliwości . Ja zaczynałem od 10$ (tu z kolei podziękowania dla Plisskena) na 1/2 centy i musiałem ciułać dolar do dolara, żeby dojść do tych 40, czy 50 $ i przejść poziom wyżej. Chyba się opłaciło, bo gdybym miał więcej pieniędzy to z pewnością szybciej bym się zniecierpliwił i zaczął grać wyżej, na co z pewnością nie byłem gotowy.

    Zresztą, zapraszam na moją stronkę poker.mylog.pl, gdzie w pierwszym wpisie (listopad 2004) możesz poczytac o moich perypetiach związanych z rozkręcaniem się w kilku pokerroomach. 8)

    Co do poziomu graczy, to fakt, że dwóch ostatnich mistrzów świata "wystawił" właśnie PokerStars, chyba o czymś świadczy.
    Jednakże, wydaje mi się, że do stawek 3/6$ w limicie i pewnie z 1/2$ w no-limit, wogóle nie mozna mówić o jakimkolwiek poziomie. I to niezależnie od pokerroomu. Także poziomem przeciwników narazie nie musisz się wogóle przejmować.

    I nie wiem, czy chodzi ci o limit, czy no-limit, ale do bezpiecznej gry na stawkach 0.5/1$ w limicie potrzebujesz około 250-400$ a jeżeli no-limit, to co najmniej 1000$. Parę osób pewnie się nie zgodzi z tak restrykcyjnym traktowaniem sprawy, ale te liczby nie wzięły się z powietrza, i wymyślili je mądrzejsi od nas.

    1)Zmienic karte na VISE Classic(?)
    2)Zalozyc konto w mBanku(?) - slyszalem ze dzieki eKoncie mozna spokojnie przerzucac $.
    3)Uzyc posredniego konta przyjmujacego elektrona ( MoneyBookers.com ).
    Zdaje się, że visy electron można używać w internecie tylko z konta inteligo. W mbanku można wykupić kartę do transakcji internetowych za 20 parę zł / rok.

    Czy moglbys sie jeszcze wypowiedziec na temat Party Pokera?
    I ktory bys bardziej polecal PS czy PP ? ( sadze ze PokerStars chocby ze wzgledu na turnieje czwartkowe
    Nie grałem na pieniądze na PP, ale chyba będę musiał zacząć, bo podobno ten pokerroom bardzo dobrze współpracuje z poker trackerem, tak, że można mieć na bieżąco uaktualniane statystyki przeciwników. A co do turniejów, to nie jestem graczem turniejowym. Wolę powoli nabijać kasę w ringach.

    ale mozna robic notatki, archiwum dziala, zadnych zwiech nie zauwazylem.
    To może mialem skopaną instalację. Sprawdzę.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Pokerstars:

    NIE POLECAM, chyba ze chcesz grac tylko dla przyjemnosci.


    ownerek