Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    witam

    wskoczylem dzis testowo na stawki 2/4 TH NL w hollywoodpoker. Shorthanded 6 osobowy.

    Dostaje piekne AA na buttonie. Przebija preflop do 16, zeby sprawdzic kto ze mna powalczy.

    Dwoch limperow - BB i SB.

    Flop: 4 karo 5 karo 8 krzyz

    SB czeka
    BB allin za ~90

    Jak na moj gust overpair - jaka by nie byla mam lepiej. Ewentualnie draw do nutsowego koloru.

    Przebijam do mojego allina aby SB nie mial watpliwosci

    SB folduje,

    Turn: 6 krzyz

    River: 10 karo.

    Pierwsza mysl - ...chyba jednak kolor.

    BB pokazuje mi 23 w kierach...


    Siedze juz z 10 minut i mysle nad tym co sie stalo... czy ludzie na 2/4 zawsze tak graja?.... Ma ktos moze spostrzezenia a propos tych stawek? To norma czy zdarzyl mi sie stuprocentowy LAG?..

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    no cóż, na 0,25/0,25$ też niektórzy tak grają, ja tez tak gram czasami... jak ktoś wchodzi z 23 to taki flop to marzenie, jesli nie masz AA (odpadają dwa outy do streeta) a np KK czy DD, to ma 1/3 na wygranie, jak masz AK to Cie wypycha z rozdania.
    tak czy inaczej jeśli ktoś gra agresywnie to zatakuje po takim flopie. nie zabardzo może zagrać check-raisem po Twoim podbiciu bo ma za mało zetonów, więc daje olajna


    co mogą być warte przemyślenia fish z mikro stawek o grze na 2/4$ ?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    gość chcial pewnie zebys spasował AQ/AK/inne wys. karty, ale głupio to troche zrobil ze zagral open push, bo 2/3 pota starczyloby spokojnie na taki semibluff, albo CR all-in gdy jest troche głębszy. 65/35, to nawet nie jest jakis wielki bad beat...ledwo co Cie dziabnął tylko

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Nie wiem o co Ci wogule chodzi ;/ Zagrałeś delikatnie (4bb), mogłeś zagrać praktycznie na wszystko.., tymbardziej, że miałeś pozycje nad pozostałymi. On zagrał all-in z pierwszej piłki aby zasugerować over pair, nie spodziewał się, u Ciebie takiego monster'a. Zwykłe rozdanie...

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Nie wiem o co Ci wogule chodzi ;/ Zagrałeś delikatnie (4bb), mogłeś zagrać praktycznie na wszystko.., tymbardziej, że miałeś pozycje nad pozostałymi. On zagrał all-in z pierwszej piłki aby zasugerować over pair, nie spodziewał się, u Ciebie takiego monster'a. Zwykłe rozdanie...