Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Znalazłem Satelitkę do takiego o to turnieju, jedyne co mnie zdziwiło to, że przy wpisowym 31$, 1 na 10 osób ma wjazd do tego turnieju, ktoś może mi powiedzieć w czym tkwi haczyk? czy to jakiś turniej przyboczny, szukałem w necie info ale narazie cichosza. Btw. Satelitke znalazłem na NoblePoker
    Pzdr600

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    bo to pewnie dopiero satelitka do glownej satelitki czyli dopiero ta satelita za 300$ bedzie turniejem w ktorym bedzie mozna wygrac wyjazd

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    dokladnie. 2 wrzesnia jest satelita na Noble, EPT w Barcelonie gra sie 13-16.IX.

    Dobrze by bylo jakby autor watku/mod poprawil date w temacie bo jeszcze ktos pojedzie do Barcelony za wczesnie :twisted:

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Tytuł główny zmieniony, dzisiaj startowałem i jestem w szoku. Sodoma i Gomora, dlatego właśnie nie przepadam za turniejami z Rebuy's. Jutro nowy dzień i nowa szansa

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Mannheim
    Posty
    23
    na PokerStars sa codziennie satelity od 6USD w gore do sobotnich kwalifikatorow;
    oczywiscie mozna bezposrednio grac w sobote, koszt imprezy 485USD (cos kolo tego), wygrana to:
    1. wpisowe 5000EUR
    2. hotel
    3. 1000USD na dojazd i drobne wydatki

    oprocz Barcelony sa tez satelity do EPT London oraz do EPT Baden Classic, za dwa tygodnie maja ruszyc do EPT Dublin.

    pozdr!!
    MX

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    4
    Polecam satelity na PStars za 13USD+R (start codziennie o 18.30) do sobotnich qualifyerów. Staruje przeciętnie ok. 80 osób przy średnio 6-7 miejscach płatnych.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Mannheim
    Posty
    23
    oprocz standardowych satelit i kwalif. PStars organizuje w okresie od 19.08 do 26.08 serie turniejow EPT Online;
    kazda stacja online odpowiada stacji rozgrywanej na zywo (na razie tylko z nazwy), pula nagrod zalezy od ilosci startujacych PLUS za pierwsze miejsce w kazdym z tych turnieji dodany jest pakiet startowy do odpowiedniego EPT w realu).
    Koszt zabawy to 215USD, oczywiscie codziennie startuja tez satelity, juz od 3USD, choc osobiscie polecam za wyzsze stawki...

    pozdr!!
    MX

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Moze i ja tam pojade?

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 21-05-2007 o 00:39

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Moze i ja tam pojade?

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 21-05-2007 o 00:39

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    gratuluje
    szkoda tylko ze w barcelonie bede dwa tygodnie pozniej