Strona 1 z 58 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 578
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Założyłem ten temat dla równowagi do gorzkich żalów gdzie ostatnio Soprano marudzi praktycznie z każdą kartą :P

    PokerChamps 0,25$/0,5$ NL
    Mam AKs i robię raise do 1,5$. Jeden kolo reraise do 5$ i flopa oglądamy w dwójkę.
    FLOP: T8T (kolory nieistotne)
    Ja: check
    Kolo: za wszystko co posiadam 12$
    chwila zastanowienia i robię call
    TURN: 9
    RIVER: A
    odkrywają się karty kolesia i ... KK :twisted:

    Po jego reraise preflop na 80% byłem pewny że ma parę a jednak nie odpuściłem i tym razem się udało 8)

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Haha! Niedlugo zobaczymy opis tego kolesia w gorzkich zalach... ej Kirek Kirek runner z Ciebie

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    No co jest panowie, nikt z Was nie szaleje :twisted:
    Dzisiaj miałem podobną sytuację do tej wczorajszej tylko że w turnieju.

    InterPoker
    Texas Hold'em No Limit (150/300)
    Mam 6170, jestem rozdającym i mam A :diamond: K :diamond:
    Dochodzi do mnie przebicie do 1500 wchodzę i zostajemy w dwóch.
    FLOP: 8 :club: 2 :diamond: 8 :heart:
    Koleś allin za 3176, wchodzę i w nagrodę widzę karty kolesia J :heart: J :club:
    TURN: 7 :diamond:
    RIVER: 3 :diamond: :twisted:

    Ostatecznie turniej zakończyłem jako 10 na 192 graczy :P ale przy stoliku finałowym nie usiadłem gdyż odpadłem w tym samym rozdaniu co gracz z 11 miejsca :?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    A to ja się wpisze tez tutaj
    chciałem sie odbić za tamto 100 miejsce poprzednio (99płatnych) i znów zagrałem TURBO 5$ na PS

    na poczatku dostaje KK

    przdemna gość raise, ja re raise, trzeci rereraise, czwarty call
    pierwszy re re re raise to all in
    ja do swojego all ina, podobnie tamci dwaj

    QQ vs KK (moje) vs AA vs AQ

    flop 894
    turn J
    river K 8)

    ostatecznie w końcówce było troche nerwów, miałem kasy na 3 ante a było około 108 w grze - 99 płatnych... ale nieoczekiwanie wzrosły blindy a co za tym idzie i ante. No i gdy miałem 193 ante było 200 i niestety przedwczesne all in. A ze w grze zostało 100 graczy myśałem ze z takim wynikiem znów ukończe na zaszczytnym 100 miejscu, ale się nie udało

    Dealer: $oprano finished the tournament in 99th place

    Soprano

    PS. Juz w gorzkich żalach nic nie piszę bo widzę, zę Ľle rozumiecie moje tamtejsze wpisy... :roll:

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    PS. Juz w gorzkich żalach nic nie piszę bo widzę, zę Ľle rozumiecie moje tamtejsze wpisy... :roll:
    Aj tam przesadzasz ,poprostu lekko podśmiechuja z twojego pecha,powodzenia

    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    PS. Juz w gorzkich żalach nic nie piszę bo widzę, zę Ľle rozumiecie moje tamtejsze wpisy... :roll:
    Aj tam przesadzasz ,poprostu lekko podśmiechuja z twojego pecha,powodzenia

    pozdrawiam
    nie o to chodzi... często czytam "marudzi" a to nie o to chodzi.... :roll: swoją droga miałbym piekny wpis tam, ale dałem sobie spokój... :roll:

    Soprano

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    haha... co to za dąsy :twisted:

    dawaj te gorzkie żale, bo przyjemnie się czyta że inni też przegrywają takie magiczne rozdania 8)

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Soprano nie chciałem Cię obrazić , pisz jak najwięcej 8) ja będę dla odmiany marudził tutaj :wink:

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    a ja pochwale ludzi z Pacifica

    Jako ze dzis mam wolne, zagralem sobie wczoraj turniej 20k gwarantowane, majac ponad 10k (srednia ok. 5k) zetonow (78 players left) dostalem KK na reke. Skonczylo sie all-inem przed flopem, a gosc mial AA. Zostalo mi w tym momencie troche ponad 2k....Walczylem o przetrwanie, bo 50 miejsc platnych (50 miejsce ladnie platnych)....
    Po przejsciu blinda zostalo mi mniej niz na 1 blinda i 9 left...i w tym momencie stolik zaczal mi kibicowac :lol: Chyba 5 graczy, zaczelo grac podemnie grajac kazda reke, maksymalnie wolno w ten oto sposob zajalem 48 miejsce 8)

    Wiec jeszcze raz podkresle, bardzo sympatyczni gracze na Pacificu

    pozdrawiam
    ownerek

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jako, że też mam dziś wolne :shock: pozwolę sobie zganić, sympatycznych skąd inąd forumowiczów, którym nie chce się logować przed napisaniem posta. :wink: