Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    jakis tydzien temu wplacilem na niego 20$ ugralem do 60 i wyplacilem nie moglem sie doczekac wyplaty wiec napisalem do nich maila dzisiaj wchodze na konto a tam ... 80$ hmmm wiecie o co chodzi ??

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    cydzio to jzu kolejny taki tamat powiem tak nie pij jak grasz w pokera :P


    to ja sie podepne pod temat bo tez a propo everestu mam dziwna sprawe

    gralem sobie turniej w pewnym momencie w 2 rozdaniach pod rzad odpadlo 2 graczy z miejsc bezposrednio przedemna a akurat teraz BB wypadal na te puste miejsca wiec przeszedl na mnie podczas tego rozdania wolne miejsca zostaly zajete przez graczy ktorzy przyszli z ineego stolika i jeden dal malego a drugi duzego blinda a w nastepnym rozdaniu znowu ja dawalem duzego blinda


    Czy nie powinno byc tak ze oni powinni dolaczyc sie do gry jak minie ich dealer??

    przez to stracilem bb a byla to koncowa faza turnieju wiec bylo to kosztowne okolo 1/10 mojego stacka

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to tylko soft i bugi musza sie zdarzac, najlepiej zglaszac bledy do supportu, beda je eliminowac. to i tak nic w porownaniu z tym co ostatnio bylo na vegas 007 w turnieju. finalowy stolik, koles ma 22$, blindy sa juz po 2/4K i wchodzi all in, wygrywa rozdanie i zgarnia 6K!! potem znow all iny i skonczylo sie tak ze turniej wygral.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    LOOOLLLL to niezly bugger na miejscu goscia wyplacalbym kase natychmiast po wygraniu turnieju :lol:

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    teraz juz to poprawili, ale wtedy wszyscy na stole mieli niezle zdziwko, tym bardziej ze potrzebowali zeby odpadla jedna osoba i wszyscy w kasie, a tu taki zonk ze koles ktory mial ulamek blinda nagle zgarnia cala pule itd :P