Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: MultiPoker

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    witam ... mam takie pytanko ... wie ktos jak sie rejstrowac na mulitpokerze do freerolli bo wciskam register i nic ... moze trzeba jakies warunki spelnic o ktorych nie pisze na stronie bo szukalem ... mam tam nowe konto zalozylem wczoraj ale rejstrowac do freerolli sie nie da ... pozdro!

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Nie jestem pewien, ale chyba trzeba miec wyrobione jakies tam raked hands zeby grac. Natomiast jest chyba cos takiego jak freeroll dla nowych graczy, ale dla takich ktorzy zrobili pierwszy depozyt. Najlepiej napisz do supportu i zapytaj.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Do tych freerolli w tygodniu powinienes sie zarejestrowac bez problemu natomiast ten $1K Guarantee, ktory jest w niedziele mozna zagrac jak sie ma wyrobione 200 raked hands. Moze do tego wlasnie nie mogles sie zapisac.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Wlasnie sie zarejstrowalem do multipokera i mam ten sam problem co djlebe. I nie chodzi tu o niedzielny 1000$ freeroll.
    Moze trzeba zlozyc jakis depozyt aby zarejstrowac sie do freeroli?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    No to widocznie rzeczywiscie tylko freerolle sa dla osob ktore juz tam cos wplacily, ale napisz do supportu to sie dowiesz wszystkiego. Powinni szybko odpisac.