Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,339
    Cześć wszystkim. Dawno nie odwiedzałem miejsca, które mnie wychowało. Masa niesamowitych wspomnień i historii o szalonych ludziach.

    Ktoś tu jeszcze wchodzi? Jak wasze kariery pokerowe? Moja umarła jakieś 7 lat temu. Tak czy siak, do zobaczenia na NL2!

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,339
    No siema. Chciałbym podziękować Doliemu za życzenia urodzinowe, które otrzymałem dziś na e-maila.
    A w temacie: jakieś 3 miesiące temu wykupiłem kurs Tournament Master Class u Bena-cb i podejmuję ostatnią próbę powrotu do tej chorej gry, jaką jest poker. Przewagi umiejętności są tak małe w dzisiejszych czasach, że nie ma co liczyć na ROI powyżej 20%. Trzeba być gotowym na wykańczające psychicznie swingi oraz regularne siedzenie w solverach.
    Przez ostatnie 3 miesiące mam zagrane 2000 turniejów i jest mały plus, chociaż byłoby lepiej, gdyby nie tilt i próby grania nie wiadomo jakich skomplikowanych zagrań na mikrostawkach.

    Powodzenia dla innych grinderów. Wiem, że niektórzy z nas wciąż są w grze. Będę czekał na choć jedną odpowiedź, bo o wskrzeszeniu forum nawet już nie marzę .
    GL&Pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja oglądam filmiki Polka, Galfonda, Weismana... i na tym koniec Uczę się teorii, ale nie chce mi się już jej wprowadzać w praktykę.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,339
    Mamy pierwszą odpowiedź!

    Ale dlaczego Ci się nie chce? Przecież o to w tym wszystkim chodzi! Nie powiesz chyba, że grasz open raisy 4bb z każdej pozycji jak w 2008 ? Nie no, żartuję sobie. Jakie gierki tak w ogóle grasz? Ja nabiłem kolejne 2k turków i ROI dalej bez rewelacji, jakieś 5%. Narazie na stawkach poniżej 5$ czuję, że idzie łatwo, a tak to jestem uzależniony od wariancji i co drugą sesję muszę panować nad tiltem :/.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Jakie gierki tak w ogóle grasz?
    Na poważnie to żadnych. Czasem dla zabicia czasu mikro NLHE albo PLO zoom na Starsie.