Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
    Przymierzam sie do otworzenia wlasnej dzialalnosci .. juz praktycznie wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik poza jedna kwestia - chodzi tutaj o wybor odpowiedniego konta bankowego. Naczytalem sie troche w sieci o ofertach skierowanych do biznesu oferowanych przez prywatne banki .. minusem niestety sa dosc wysokie koszta utrzymania takiego rachunku. Zreszta, zaczalem sobie zadawac pytanie na co mi tak wlasciwie cos takiego .. na rynku przeciez jest cala masa darmowych kont. Ciekawi mnie tylko jak one wypadaja na tle tych platnych, moze ktos wypowie sie wiecej na ten temat? Konto firmowe za 0 zł to bedzie najprawdopodobniej moj wybor. Z przejrzanych do tej pory ofert najbardziej rozsadnie wyglada Nest Bank - https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Do tego wszystko co reklamuja ma swoje odbicie w rzeczywistosci .. bo niestety u konkurencji to nie wyglada zbyt dobrze. Mam tutaj na mysli ich pseudo "darmowe konta" za ktore trzeba placic jesli nie spelni sie wczesniej narzuconych w regulaminie wymagan. Cos takiego zupelnie mnie nie interesuje. Za kazda wskazowke z gory wielkie dzieki
    Ostatnio edytowane przez ALLin ; 23-01-2019 o 20:36