Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
    Wyniki matur juz podane .. teraz trzeba podjac decyzje o swojej przyszlosci. Niestety moj syn sam do konca nie wiem w jakim kierunku sie ma udac. Chcialabym mu w jakis sposob ulatwic to zadanie jednak nie chcialabym go do niczego namawiac . a bron Boze zmuszac. To najgorsze co mozna zrobic w takim przypadku .. wiem to z wlasnego doswiadczenia i tego jakie negatywne skutki mialo na mnie podejscie moich rodzicow. Nie wierze natomiast do konca w to zeby robic to co sie lubi oraz podazac za pasjami .. bo czesto nie dadza nam one zwyczajnie dachu nad glowa. Patrzac na wszystko z perspektywy dlugoterminowej chce polecic mu jakis kierunek zwiazany z finansami .. wtedy bedzie mial duzo mozliwosci dalszego rozwoju. Jedna z nich moga byc dajmy na to MBA w Wyższej Szkole Bankowej ktora jest dosc wysoko na studia mba ranking ( wiecej szczegolow mozna przeczytac na ich stronie https://studiamba.wsb.pl/baza-wiedzy...inancial-times ) Co uwazacie o takim pomysle z mojej strony? W sumie do tego moim zdaniem mialby jeszcze najwieksze predyspozycje. Jesli znacie kogos po takim kierunku to podzielcie sie tym jak to wszystko wyszlo w praktyce. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez marta77 ; 22-07-2018 o 12:03