Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    To w koncu po przegraniu ilu buy inow na nowym wyzszym poziomie powinnismy zejsc na nizszy? Bo widze, ze nie okreslono tu tego najdokladniej.

  2. #32
    nie ma dokladnej reguly. powinno sie grac na takich stawkach, na jakich czuje sie komfortowo z posiadanym bankrollem.

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    ja mam taka zasade ze do przejscia na wyzsze stawki musze miec na tamtejsze 25 max buyinow i jesli spadne do 20 buyinow to wracam na nizsze i odrabiam spowrotem do 25. w ten sposob prawie sie nie da zbankrutowac.
    Ja używam czegoś takiego archeologu

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Ale czy ogolna opinia, albo zalecenia z ksiazek pokerowych sa podobne?

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    To może ja coś skropne - 1 post chyba na tym forum.

    Dla graczy Mulittable :

    12 stołów FR przy pełnym BI

    NL2 - 120 $
    NL5 - 240 $
    NL10 - 300 $
    NL25 - 900 $
    NL50 - 1500 $

    Takie kwoty dają spokojną głowę przy kilkudniowych downswingach, przy założeniu, że kończymy sesję w momencie spadku o MAX 3 BI.
    W przeciwnym razie tak czy siak jesteś w ciemnym miejscu ;] choćby nie jakie BM style sobie stosował


    Wchodząc na wyższe levele np z NL10 na NL25 nie siadamy od razu na 12 stołach z pełnym BI, najlepiej siąść z 60-70 % maks. BI na danych limitach i podpatrzeć jak grają gracze, bo choćbyś nie wiem jak dobrze grał, rutyna Cię zabija i trza podpatrzeć co słychać w nowym odcinku :P w stylu TAG na początek

    Gdy załapiemy podstawowe zasady -> maks. BI i chulaj dusza.

    Powodzenia na stołach

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Zacząłem czytać od początku i myślę sobie.

    "Co to jdx sobie jakieś żarty robi zadając takie pytania?"

    A potem patrzę, że to rok 2006