Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    nl100 zaczalem gdzies od 1000$
    tylko że w Twoim przypadku to 50 albo 100 buy-inów

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja mam taka zasade ze do przejscia na wyzsze stawki musze miec na tamtejsze 25 max buyinow i jesli spadne do 20 buyinow to wracam na nizsze i odrabiam spowrotem do 25. w ten sposob prawie sie nie da zbankrutowac.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    ja mam taka zasade ze do przejscia na wyzsze stawki musze miec na tamtejsze 25 max buyinow i jesli spadne do 20 buyinow
    beznadzieja sory za dostadnosc

    to po co ci tyle buynow skoro i tak schodzisz nizej???

    co za roznica jakbys mial np 20 i shcodzil nizej grac gdy spradniesz do 15?

    albo gdybys mial 15 i schodzil nizej gdy spadniesz do 10??

    po to chyba wlasnie masz te 20-25 zeby nie musiec schodzic nizej bo prawdopodobienstwo przegranie wszystkich tych buinow jest prawktyucznie zerowe (o ile jestes graczem wygrywajacym)

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Widze, że kilka osób ma podobnie - ja też do przejścia na wyższe stawki potrzebuje nie teoretycznie 20*buyin tylko kiedyś już przyjąłem sobie zasadę, że trzymam 50*buyin.

    I to nie dlatego, że jak przegram 8 byuinow to bede zalamany i bede musiał schodzić na niższe stawki itd.

    Po prostu z takim zabezpieczeniem mam luz psychiczny i zdecydowanie lepiej gram.

    I myślę, że bakroll 100*buin w przypadku kolegi jeśli on uważa, że taki właśnie jest dla niego bezpieczne jest jak najbardziej ok.

    Niektórzy naprawde wolą zamiast w temie ekspressowym budować (lub tracić) bakroll robić to powoli ale mają pewność, że wzrost będzie na stabilnym poziomie.

    Pozdrowionka

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    ja mam taka zasade ze do przejscia na wyzsze stawki musze miec na tamtejsze 25 max buyinow i jesli spadne do 20 buyinow
    beznadzieja sory za dostadnosc

    to po co ci tyle buynow skoro i tak schodzisz nizej???

    co za roznica jakbys mial np 20 i shcodzil nizej grac gdy spradniesz do 15?

    albo gdybys mial 15 i schodzil nizej gdy spadniesz do 10??

    po to chyba wlasnie masz te 20-25 zeby nie musiec schodzic nizej bo prawdopodobienstwo przegranie wszystkich tych buinow jest prawktyucznie zerowe (o ile jestes graczem wygrywajacym)

    grajac tak czuje sie bezpiecznie i komfortowo a chyba o to wlasnie tu chodzi

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Co powiecie na temat BM w rozgrywkach HU ?Jaki należy miec tam bankrol i kiedy wchodzicie na wyższe stawki?
    Gram ostatnio tylko HU i turnieje i moim zdaniem trzeba miec o wiele wyższy bankrol niż na stolikach.W HU bardzo ważna jest psychika bo w jednodniowej sesji zdarza byc na minusie 5-8 buyinów i wtedy zaczyna sie dramat jeżeli ktos ma tylko 25 buyinow.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Do turniejów (SnG) mam 50xBI jednak zamierzam zmienić ten punkt na 100xBI ponieważ ostatnio miałem niezłego bad streak'a - 10 OOTM (np KK przegrywało z Q4s, czy QQ z AT, a później w ostatnich 3 zacząłem źle grać, ale zrobiłem przerwe i już jest ok, jednak wole nie ryzykować).

    Czytałem na 2+2 to turniejowcy preferują 50-100xBI (nie wiem jak w HU).

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kalisz
    Posty
    36
    starczy 30 buyinów na BB czyli jak jest BB załżzmy 25c to okolo 2500$

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez TheQba
    starczy 30 buyinów na BB czyli jak jest BB załżzmy 25c to okolo 2500$
    Coś kiepsko chyba stoję z matematyką. :shock:

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kalisz
    Posty
    36
    oo przepraszam pomylilem sie mysalelm od 100 buyinow i napisalem tyle jezeli 30 buyinow okolo a BB 25c to 750$ Sorry za pomyłke