Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam

    jako że rozpocząłem scisla wspolprace z betsson.com postanowiłem zrobić " od siebie" małą promocję na dobry start

    a więc do sedna - osobie(osobom) z forum które w ciągu weekendu licząc od dziś od 15 do niedzieli do 24 wyrobią najwiecej player points i podadza mi na priv swoj username i login w wtorek wysle poczta koszulke i inne mniejsze gadzety od betsson.com

    bedzie takze specjalna nagroda dla forumowicza ktory poda mi ilosc punktow w skali miesiaca a np wyjezdza na weekend i takiej szansy nie bedzie mial...

    takze wysylajcie mi swoje username i login z iloscia punktow na koniec tygodnia czekam do wtorku nagrody wyjda poczta na pewno we wtorek poniewaz pozniej dostep do internetu bede mial mocno ograniczony

    a zatem do dziela milej gry i powodzenia na stolach
    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hmmm nikt sie nie zglasza czyzbyscie mieli wolne przez weekend podobnie jak ja od pokera
    zaraz kukne ile sam punktow na ten moment weekly nabilem i sam sobie nagrode przyznam a co skoro nie ma chetnych
    na powaznie jeszcze przyznaje dodatkowo koszulke pierwszej osobie ktora zajmie miejsce w top 3 jakiegokolwiek turniej MTT na Betsson.com i wklei link do niego w tym miejscu
    warunek : turniej musi byc przynajmniej 30osobowy oraz z wpisowym min 5$
    powodzenia w turniejach

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    ja zrobilem 4 pkt bo dopiero zaczelem tam grac mam jakies szanse? :lol:

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    badz w top 3 jakiegokolwiek turnieju mtt jak wroce z ligi przeslij mi link do tego turnieju i koszulka jutro do ciebie plynie

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    dobry freerol dzis o 19 pula 250 $

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    sorki panowie ale po maluskim odpoczynku w afryce wracam i nadrabiam zaleglosci
    dzis koszulka jedzie do jaco mam nadzieje ze bedzie ok
    plus tam kilka malych giftow od palo a co

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    sorki panowie ale po maluskim odpoczynku w afryce wracam i nadrabiam zaleglosci
    dzis koszulka jedzie do jaco mam nadzieje ze bedzie ok
    plus tam kilka malych giftow od palo a co

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Dzięki wielkie

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Dzięki wielkie