Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Witajcie!

    Powinno to bardziej lezec w gestii Betsson'a Polska, aczkolwiek obecny ranking pozostaje w sprzecznosci z obecny stanem rzeczy. No coż jesli wam nie zalezy...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Ale o co właściwie chodzi?

  3. #3
    Zapewne o to, że BETSSON ma całkiem dobrą ofertę, a tu ... jak makiem zasiał.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    slon mozesz jasniej? bo wczorajszy leciutko jestem i nie za bardzo kumam o co kaman?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Nic waznego bardzo chwale sobie ten room. Polski support jest swietny, ale wlasnie dlaczego nie ma mnie na liscie najlepiej punktujacych zawodnikow. W tym tygodniu zrobilem kolo 2000 punktow i sadze ze powinni wykorzystywac takich graczy jak ja zeby pokazac, ze ich bonus jest bezproblemowo do wyrobienia. Nic to. To pewnie tylko przeoczenia, ale szkoda bo to naprawde dobry serwer.

    DuzySlon

    PS Milo podgrzac atmosfere w sezonie ogorkowym.

  6. Cytat Zamieszczone przez DuzySlon
    Nic waznego bardzo chwale sobie ten room. Polski support jest swietny, ale wlasnie dlaczego nie ma mnie na liscie najlepiej punktujacych zawodnikow. W tym tygodniu zrobilem kolo 2000 punktow i sadze ze powinni wykorzystywac takich graczy jak ja zeby pokazac, ze ich bonus jest bezproblemowo do wyrobienia. Nic to. To pewnie tylko przeoczenia, ale szkoda bo to naprawde dobry serwer.
    Z tego co zrozumiałem, czujesz się niedoceniony bo zrobiłes ok. 2000 PG w tygodniu i nie znalazłeś sie w rankingu.
    Zapewniam Cię, że w Betsson wszystko działa jak należy. Żeby wejść do TOP 10 tygodniowego trzeba mieć trochę ponad 3000 PG.
    Myślę, że pomyliłeś ranking TOP 10 Punktów Gracza z Turniejowym Rankingiem TOP 10. W rankingu turniejowym z wynikiem 2000 byłbyś na 2 miejscu . (Opis Rankingu Turniejowego juz wkrótce w osobnym wątku - dla niecierpliwych szczegóły na stronach Betsson.com)
    Twoje 2000PG daje Ci dodatkowo prawo do udziału Turniejach:
    $2,000 Cash Back Weekly
    $10,000 VIP Monthly ( to tak dla przypomnienia )

    Żeby nie było Ci dalej smutno dostajesz ode mnie koszulke - podaj mi rozmiar i adres na priv.

    Koszulke dostaje także Wcale_nie bo juz wie że "BETSSON ma całkiem dobrą ofertę" i dzieli się tą wiedzą z innymi

    I żeby zamienić ten wątek na weselszy:

    Koszulki dostanie też pierwszych 5 graczy, którzy wyraża na to ochotę (w tym wątku )....

  7. #7
    O jak miło Podziękował.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Koszulka ?? Bardzo chętnie

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    to ja tez poprosze koszulke a co