Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    potwierdzam, ale nie bedziemy tu reklamowac innych roomow z ongame
    chociaz mam nadzieje ze supprt betssona to czyta i pomysli nad wprowadzeniem podobnych "atrakcji" na wlasnym podworku

  2. #32
    Niestety prawda jest taka ze PÓKI CO betsson ma dosyc slabe promocje. Ja jestem w trakcie wyrabiania bonusa powitalnego. Brakuje przede wszystkim jasnego rakeback z mozliwoscia kontoli aktualnego stanu. Brakuje bonusow na wspomniane punty w postaci wymiane na gadzety. No ale podobno cos ma wejsc - co? zobaczymy.

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Nie laduje mi sie zakladka "poker" na Waszej stronie (probowalem przez IE i Mozille) pojawia sie pusta strona.

    A chcialbym sprawdzic punkty gracza...



    Juz jest ok.
    Ostatnio edytowane przez som ; 28-02-2007 o 10:41 Powód: juz dziala ;p

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    czesto tak jest ze przez jakis czas nie dziala wlasnie poker na stronce betssona

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    124
    zgadzam sie z przedmowca

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    co jaki czas odbywa sie akutalizacja punktów?
    chodzi mi o to ze caly czas jest zero punktów - chyba ze w zlym miejscu sprawdzam te punkty?
    Ostatnio edytowane przez comp ; 04-05-2007 o 10:34

  7. Witam,
    Punkty gracza uaktualniane są na bieżąco.
    Logujesz się na stronie www, przwchodzisz do działu "Poker" i tam w menu po lewej stronie jest link "Punkty gracza" - pokazuje ilość PG uzbieranych w danym miesiącu i tygodniu.

    Pzdr
    Milo

  8. #38
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    CO TO SĄ PUNKTY GRACZA?

    0.1 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0.10 USD rake'u z puli w grze. Tak więc za rake 3 USD wszyscy gracze tego rozdania, którzy mają udział w puli otrzymają 3 Punkty Gracza.
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Punkty dostajesz za samo siedzenie przy stole - niezaleznie od tego czy oglądasz flop czy nie.
    To już nic nie rozumiem. Trzeba oglądać flop czy nie? W FAQ na stronie betsson pisze, że jednak trzeba.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tzreba bo zmienily sie zasady

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w całym Ongame jakieś 2/3 miesiące temu zmieniły się zasady i punkty są przyznawane tylko za rozdania w których się uczestniczy.

    W zasadzie niekoniecznie trzeba ogladać flopa. Jeśli wlożyłeś coś do puli (BB np) to chyba też się liczy jako, że uczestniczyłeś w rozdaniu. Nawet jeśli flopa nie oglądałeś.

    Ale w razie czego sprawdź to jeszcze bo nie dam sobie glowy uciąc za to...