Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 80
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    saxon747 punkty na cashbacka tygodniowego zbiera sie od piątku od godziny 00:00 do czwartku do godziny 23:59 a nie do piatku do 23:59.
    COŚ TU NIETAK DZISIAJ RANO SKASOWALY MI sie punkty bylo ich prawie 200 teraz mialbym napewno 200 !!!

    a wyraznie na stronie BETSSON napisane jest


    "W każdą sobotę o 12:00, organizujemy turniej Cash Back z pula nagród 2000 USD wylacznie dla graczy, którzy zdobyli 200 punktów gracza w poprzednim tygodniu. Liczą się wszystkie Punkty Gracza zabrane od soboty od godz. 0.00 do piątku do godz 23.59. Wstęp do turnieju jest wolny od oplat !!!"

  2. #72
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Wyraznie tez jest napisane:

    Zmiana terminu turnieju Cash Back Weekly

    Ponieważ w trakcie ostatnich kilku miesięcy mieliśmy pewne problemy z naszym turniejem Cash Back Weekly, zdecydowaliśmy się zmienić jego termin. Od teraz odbywać się będzie od piątku od 00:00 do czwartku do 23:59 (wszystkie czasy CET). W ten sposób uzyskamy możliwość większej kontroli nad prawidłowym przebiegiem turnieju.
    Czyli punkty sa kasowane z czwartku na piatek okolo polnocy.

  3. Witam
    od najbliższego tygodnia, zamiast Cash Back Weekly rozgrywany bedzie turniej Player Points Weekly.
    Więcej na ten tamat w wątku :
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7841

    pzdr
    M.

  4. #74
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Mam pytanko.
    Punkty w zakładce moje konto to te same co w zakładce poker?

  5. #75
    Nie, punkty w zakladce moje konto mozna wymienic na pieniadze, natomiat punty w zakladce poker sluza jedynie do odblokowywania bonusow i uzyskania biletow do PP weekly i monthly (czyli tygodniowych i miesiecznych freerolli za puntky gracza)

  6. #76
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    To ja nawet nie wiedziałem że pkt pokerowe istnieją.Grałem tam kiedyś dość intensywnie to powinienem mieć ich od groma ale one pewnie znikają po jakimś czasie albo rok temu jeszcze ich nie było.obecny stan =0

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Cytat Zamieszczone przez smok Zobacz posta
    Nie, punkty w zakladce moje konto mozna wymienic na pieniadze, natomiat punty w zakladce poker sluza jedynie do odblokowywania bonusow i uzyskania biletow do PP weekly i monthly (czyli tygodniowych i miesiecznych freerolli za puntky gracza)
    Probuje sie doszukac jak to jest z tymi punktami...

    Zakladka poker:
    0.1 Punktów Gracza przyznaje się za każde $0.10 zapłaconego rake'u.

    Zakladka moje konto:
    Za każde euro zapłacone w rake, otrzymasz 1 punkt! Obliczamy całość sumy jaką płacisz więc nie ma znaczenia czy grasz przy stole z wysokimi czy niskimi stawkami.

    Pytanie: Dlaczego w zakladce Poker widze 5 razy wiecej punktow niz w zakladce moje konto?

    Chyba nie ma 5 krotnej roznicy miedzy dolarem a euro wiec nie wiem dlaczego roznica jest tak duza? Chyba ze cos zle zrozumialem z tym zliczaniem a jezeli tak to przepraszam, pozno juz
    Ostatnio edytowane przez gregorius ; 20-08-2008 o 00:03

  8. #78
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    W zakladce Poker widzisz swoje punkty gracza a w zakladce Moje konto sa inne punkty ktore mozesz wymieniac na gotowke i ktore decyduja o twoim statusie (brazowy, srebrny lub zloty).

  9. Witam,

    Tak jak napisał Kraks, są to rózne rodzaja punktów - Punkty Gracza,kóre widzisz w zakładce "Poker" i "Punkty Lojalnosciowe" w "Twoje Konto".
    Zdobywa sie je tak jak opisałeś.

    Skąd się biorą różnice - przykład :

    Wziąłes udział w rozdaiu w którym pobrano rake 3$. Oprócz Ciebie w rozdaniu było dwoch innych graczy.

    Każdy z graczy zdobył 3 Punkty Gracza i wygenerował 1$ rake (3$ / 3 graczy w rozadniu).
    $1 to okolo 0,6 Euro i tyle Punktów Lojalnosciowych zdobył kazdy z graczy.

    Czyli mniej więcej (a w tym przykładzie dokładnie ) zgodnie z tym co podałeś - Punktów Gracza jest 5x wiecej niż Punktów Lojalnosciowych.

    Pzdr

    M.

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    do Betsson Polska: zajrzyj na priv, wysłałem ci wiadomość.