Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
  1. CO TO SĄ PUNKTY GRACZA?
    Punkty Gracza zdobywa się w każdej grze pokerowej na pieniądze na Betsson.com. Pozwolą one Tobie wejść na ekskluzywne freerolle (turnieje bez opłat), by uruchomić bonusy i otrzymywać nagrody.

    Jak zbierasz Punkty Gracza?

    Ring games:
    0.1 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0.10 USD rake'u z puli w grze. Tak więc za rake 3 USD wszyscy gracze tego rozdania, którzy mają udział w puli otrzymają 3 Punkty Gracza.

    Turnieje:
    5 punktów gracza przyznawanych jest za każdego dolara, kładającego się na wpisowe . Jeśli zgłosisz się na turniej $20 + $2 zostanie ci przyznanych 5 *$2 = 10 punktów, Punkty są przyznawane po zakończeniu turnieju.
    Za turnieje w, których bierzesz udział dzięki wygranym ticketom PG nie są przyznawane.

    Możesz korzystać ze swoich Punktów Gracza na wiele sposobów:

    By uruchomić otrzymany bonus
    Premie wypłacane są automatycznie w momencie zebranej potrzebnej ilości punktów

    By wejść do tygodniowego Cash Back Freeroll
    v Uzbieraj ponad 200 punktów gracza w przeciągu tygodnia a otrzymasz bilet na Cash Back Weekly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 2000$. Turniej odbywa się w każdą sobotę o 12:00 CET, jest dostępny wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 200 punktów gracza w ciągu tygodnia i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat.

    By wejść do miesięcznego VIP Freeroll
    Zbierz ponad 1000 punktów gracza w ciągu jednego miesiąca a otrzymasz bilet na VIP Monthly, w którym Betsson zapewnia pulę nagród o wartości 10,000$. Turniej odbywa się w pierwszą niedzielę każdego miesiąca o 17:00 CET. Dostępny jest wyłącznie dla tych, którzy zdobyli ponad 1000 punktów gracza w ciągu miesiąca i przystąpienie do niego nie wymaga żadnych opłat

    Ile dodatkowych punktów gracza potrzebujesz by odebrać premię?
    Ilość już zdobytych punktów gracza sprawdza się dziecinnie łatwo - po zalogowaniu przejdź do zakładki "Moje konto", gdzie znajdziesz ilość zebranych punktów oraz ilość, którą należy uzbierać w celu wypłaty wszystkich aktywnych bonusów
    Obserwuj graficzne podsumowanie swoich punktów gracza aby sprawdzić kiedy osiągniesz wymagany pułap.
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 04-04-2007 o 23:37

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    11
    Dobra już wiem za co otrzymuje się punkty gracza ,ale za cholerę nie wiem skąd u mnie ujemne punkty
    http://img220.imageshack.us/my.php?i...dfhudfkne4.jpg
    Może oskubałem z paru $ nie te osoby co trzeba?:P

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    ta.. grudzien tez zaczynalem od redukcji minusow.
    nowy tydzien i to samo.
    wlasnie gralem godzinke, sprawdzam stan punktow.. i prosze:

    Masz -17 punktów, 217 punktów do $2000 Cash Back Freeroll.

    Jaja. Zrobcie cos z tym!

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ja mam pytanie co do punktow, sa one przyznawane od wejscia do flopa czy tez sa bez wchodzenia ??

  5. Punkty dostajesz za samo siedzenie przy stole - niezaleznie od tego czy oglądasz flop czy nie.
    Punkty ujemne dostajesz z głupie zagrania
    A tak na poważnie - w sprawie punktów ujemych wciąż czekam na wyjaśnienie z działu technicznego.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    35
    Witam
    Czy już wiadomo o co chodzi z tymi ujemnymi punktami?

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Miasto Sexu i Biznesu
    Posty
    2
    mogę jakoś punkty te co mam chyba 500 zamienić na cash back ?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    widomo o co chodzi - zebys nie dociagnol do 200 ....
    ostatnio mailem 20 a za chwile ciach 10 , ogolnie zdaje sie ze te pkt lubia sobie czasem skoczyc w dol tak ze jak nie robisz ich 400 to freerola nie zagrasz ... poza tym napisalem do supportu to tak to olali ze az wstyd ! ( wystapil blad , ale juz jest ok - z tym ze moje punkty nie wrocily na miejsce ...)

  9. Witam,
    Był jakiś problem po stronie ongame.
    Wszystko zostało poprawione i punkty są naliczane właściwie.
    Oczywiście zależy nam, zeby jak najwięcej graczy grało w turniejach Cash Back i VIP Monthly ....

    Pozdrawiam

    Milo

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Witam,

    Mam taki problem, otóż spojrzałem dzisiaj na ilość punktów brakujących do VIP Monthly i okazało się, że brakuje mi ich ponad 900 mimo, że przed paroma jeszcze dniami brakowało zero! Skąd ta redukcja? Czy to znaczy, że punkty zostały wymienione na bilet i wyzerowane? Bardzo chciałbym zagrać w tym turnieju

    Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

    PS to samo tyczy się turnieju cotygodniowego.