Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kupno domu

  1. #1
    Od pewnego czasu mam dobrą passę w pokerze i udało mi się ulokować pieniądze, które starczą na wkład własny w nowy dom. Udało mi się znaleźć idealne miejsce i niebawem w swoim posiadaniu będę mieć dom Tarnowskie Góry, lecz dalej zastanawiam się jaki model lepiej mi się sprawdzi. Czy parterowy dom wiele różni się od piętrowego? Jakie to ma znaczenie w codziennym życiu?
    Ostatnio edytowane przez Michalina43 ; 19-12-2017 o 17:52

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    0
    Zależy co wolisz i co bardziej Ci się przyda w życiu. To Ty będziesz w nim mieszkał, więc to Twój wybór



    _____________________________
    Witam, polecam acerola

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    2
    Kupno domu to poważna inwestycja. Trzeba się dobrze zastanowić, czy opłacalna, w jakim dom jest stanie i czy ewentualnie damy sobie radę z jego remontem. A to ważne!
    ______________________________
    rzeszow.mojamalaojczyzna.pl

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2017
    Posty
    0
    nowy dom to nowe wydatki, a jeśli chcemy to ograniczyć to możemy szukać tanich ofert na opał w portalu http://gielda-paliw.com/ Przydatne narzędzie dla tych którym zależy na niższych kosztach zakupu dowolnego opału. A ten ma duży udział w naszych budżetach

  5. #5
    Ja bym wolała parterowy - na starość nie trzeba będzie po schodach chodzić. Ale nie każdy ma na tyle dużą działkę, więc najczęściej buduje się domy piętrowe.
    AASA
    Ostatnio edytowane przez Urukot ; 24-01-2018 o 12:34