Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    PT dziala na UB. Trzeba tylko ze stronki PT sciagnac program do importowania rozdan z UB

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kalisz
    Posty
    36

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Liczydło i Notes do rysowania kwiatków.
    Można zakupić w każdym papierniczym.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Powiedzcie mi aby jeszcze jakie ustawiliście statystyki graczy które Wam wyświetlają się podczas gry? Aktualnie mam
    ilość rozdań / % widzianych flopów/ % widzianego turna / % raisów pre flop
    I tak się zastanawiam czy % widzianych przez gracza turna nie warto by zastąpić jakim innym „parametrem”, jak Myślice jakie było by optymalne ustawianie?

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    tak ogólnie to powinieneś mieć (jeśli używasz PT) VP$IP, PFR, AF i ilość rozdań żeby ocenić czy parametry są miarodajne (wiadomo po 30 rozdaniach to można mieć różne cuda), na 6max używałem jeszcze stopień agresji na F, T i R, dobre jest jeszcze WtS albo Win$atS (tzw. river monkey)... ale dużo ludzi gra tylko na VP$IP PFR i AF i też żyją, a niektórzy używają tylko notesu i liczydła (liczydła pewnie do obliczania EV do 3 miejsca po przecinku, no, ale to wyższa liga jest) :twisted:

    EDIT KIREK: Jeżeli odpowiadasz na ostatni post w temacie to nie ma potrzeby cytować go. Szczególnie gdy chcesz się odnieś do całej wypowiedzi a nie tylko do jej fragmentu.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja czesto uzywam jeszcze "fold to flop bet" zeby wiedziec przeciwko komu robic continuation-bety

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Witam,

    a czy ktoś z szanownych wie, czy da się oprogramować PT tak, aby liczył odchylenie standartowe/wariancję? Wydaje mi się, że jest to do zrobienia pośrednio, tzn. zapytaniem SQL-owym wtedy, gdy bazę danych PT mamy postawioną na Postgressie. Ja, póki co, liczę to pracowicie w arkuszu kalkulacyjnym.

    jdx

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    O ile pamietam to masz standard devaition (na h i /100 hands) podane w player details.... chyba że chodzi o coś innego?

    EDIT KIREK: Jeżeli odpowiadasz na ostatni post w temacie to nie ma potrzeby cytować go. Szczególnie gdy chcesz się odnieś do całej wypowiedzi a nie tylko do jej fragmentu.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Jest, ale w session details. Nie wiem jak to umknęło mojej uwadze. Prawdopodobnie o to chodzi - muszę jeszcze się upewnić w jaki sposób PT to liczy.

    jdx

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    EDIT KIREK: Jeżeli odpowiadasz na ostatni post w temacie to nie ma potrzeby cytować go. Szczególnie gdy chcesz się odnieś do całej wypowiedzi a nie tylko do jej fragmentu.
    Tak jest!