Witam!
Wybieram się na festiwal APT, więcej info tutaj: https://www.facebook.com/ForThePlaye...type=3&theater

No i szukam osób które może chciałyby się ze mną wybrać i pograć troszkę live? Byłem w Bratysławie kilka dni temu na gierkach cachowych organizowanych przez "For The Players" no i była petarda dlatego pojechałbym chętnie ponownie w grudniu bo jeszcze będzie to połączone z ciekawym turniejem. Ogólnie poziom jest tragiczny i można nieźle zbudować bankrolla, ale przede wszystkim jest super atmosfera i pełen profesjonalizm jeśli chodzi o organizację. Fajnie by było gdyby zebrała się większa ekipa i wybralibyśmy się tam wspólnie ale jeśli odezwie się nawet jedna osoba to też super i będzie raźniej Mamy zapewniony hotel więc nie trzeba się tym martwić, tylko trzeba by ogarnąć transport ale tym akurat mogę zająć się ja bo do Bratysławy już jeździłem więc to żaden kłopot. Zapraszam osoby chętne do zgłaszania się i dyskutowania, bo naprawdę milej jest pojechać w pozytywnej ekipie niż toczyć samemu