Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    gdzie najlepiej grac jestem poczatkujacy i na jakich stawkach czy grac w turniejach i gdzie sie nauczyc tych wszystkich nazw o ktorych piszecie bo ja nic nie rozumiem
    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Poszukaj jakis stron o pokerze, obecnie jest ich mnostwo. Poczytaj forum, jezeli znasz angielski polecam rowniez www.twoplustwo.com . Pograj troche na play money, zagraj kilka freerolli(turnieje bez wpisowego). Zobacz co Ci bardziej lezy. Jak juz poczujesz sie lepiej wplac 30-50$ i pograj gdzies na najnizszych stawkach(2nl,5nl lub 0.01/0.02, 0.02/0.04). Gdy sie zdenerwujesz odejdz od stolu, glupio przegrac wszystko w jeden dzien. Pamietaj ze to trudna gra, naprawde warto poswiecic troche czasu na nauke.

    DuzySlon

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    dzieki bardzo tylko ze z moim angielskim to moge kupic tylko bilet na mecz

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    To forum jest po Polsku i ci w zupelnosci wystarczy. Powodzenia

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Ja polecam prenumerate "Card Player" jak chcesz sie zaglebic w teorie pokera.

  6. #6
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez SAVVAS Zobacz posta
    Ja polecam prenumerate "Card Player" jak chcesz sie zaglebic w teorie pokera.

    Zartujesz ? Dla początkujacego polecasz CP ??????
    Jezeli jestes zainteresowany ciekawostkami z zycia pokerowego,
    to oki ,
    jezeli jestes poczatkujacy to na CP przyjdzie jeszcze czas !!!
    (jezeli znasz angielski to strona www CP nawet przez początkującego powinna być odwiedzana)

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    No tak dodatkowo nie zaszkodzi.Ale szkoda ze nie zna angielskiego "Play like a pro " Helmutha jest nawet nawet dla poczatkujacych.
    Ale na tym forum jest duzo watkow dla poczatkujacych.
    Jak np Staring Hands -Kakashi

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    http://www.pokerstrategy.org.uk/pl/

    to bedzie dobre, zarejestruj sie, postudiuj troche te materialy co tam sa, dostaniesz pozniej nawet 50$ na granie a to co tam jest, dla poczatkujacego, wydaje mi sie naprawde w porzadku.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez SAVVAS Zobacz posta
    Jak np Staring Hands -Kakashi
    Kakashi, zdradź mi na które karty warto się gapić .

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez rahden Zobacz posta
    gdzie najlepiej grac jestem poczatkujacy i na jakich stawkach czy grac w turniejach i gdzie sie nauczyc tych wszystkich nazw o ktorych piszecie bo ja nic nie rozumiem
    pozdrawiam
    tez jestem poczatkujacym i napisze ci co ja zrobilem.

    1. przeczytalem wszystkie artykuly i porady na polskich stronach o pokerze - okolo 10 stron. Aby obeznac sie z zasadami, slownictwem itp.

    2. gram przynajmniej raz dziennie na freerollu i4poker (bossmedia i b2b), bet365, titan poker.
    (na bet365 jest codziennie freeroll z pula 1000$ o 19.00)

    3. przeczytalem:
    "Harrington - Expert Strategy For No Limit Tournaments" - ciekawa ksiazka z przykladami o tym jak grac w turniejach.

    "Lee Jones - Winning low-limit hold'em" - super ksiazka dla poczatkujacych, ktorzy mysla, ze w pokerze najwazniejsze jest szczescie - tez tak myslalem.

    w planach mam :
    Sklansky & Malmuth - Hold'em Poker For Advanced Players
    Super System - Doyle Brunson

    4. mam zamiar zaprenumerowac jakis magazyn o pokerze.

    5. ogladam transmisje z rozgrywek w eurosport.

    6. raz w tygodniu gramy z kumplami w realu (kupilismy zetony) i mamy sporo dobrej zabawy.

    Mimo tego wszystkiego uwazam, ze jeszcze fatalnie gram, robie mase bledow i z gra na kase jeszcze sporo poczekam zanim zaczne.

    Wiele osob z tego forum bedzie ci doradzalo "graj na kase, na male stawki" - ale nie przejmuj sie - ONI POTRZEBUJA TAKICH JELENI JAK MY - przeciez od kogos musza wygrywac pieniadze, a im wiecej lamerow gra tym lepiej.

    pozdrawiem i zycze powodzonka.
    adam