Strona 181 z 282 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183191231281 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #1801
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Napis krwią na ścianie damskiej ubikacji: "YES, YES, YES NIE JESTEM W
    CIĄŻY!!!!"

  2. #1802
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Autentyczny artykuł w jednej z francuskich gazet!
    Cytat:
    "Polska. Oto znajdujemy sie w świecie absurdu. Kraj, w którym co piaty mieszkaniec stracił zycie w czasie drugiej wojny swiatowej, ktorego 1/5 narodu zyje poza granicami kraju i w ktorym co 3 mieszkaniec ma 20 lat. Kraj, ktory ma dwa razy wiecej studentow niz Francja, a inzynier zarabia tu mniej niz przecietny robotnik. Kraj, gdzie czlowiek wydaje dwa razy wiecej niz zarabia, gdzie przecietna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butow, gdzie jednoczesnie nie ma biedy a obcy kapital sie pcha drzwiami i oknami. Kraj, w ktorym cena samochodu rowna sie trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znalezc miejsce na parkingu. Kraj,w ktorym rzadza byli socjalisci, w ktorym swieta koscielne sa dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnowac tu z jakiejkolwiek logiki, jesli nie chce stracic gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w ktorym z kelnerem mozna porozmawiac po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzednikiem panstwowym tylko za posrednictwem tlumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

  3. #1803
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    pewnie juz kiedys bylo ale co tam warto

    Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego:
    - Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
    - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
    Łysy się odwraca, a koleś:
    - Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
    Łysy:
    - Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb...e! - i się odwraca.
    Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:
    - Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.
    - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.
    Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:
    - Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie?
    Łysy:
    - Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się nie pozbierasz!
    Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:
    - No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i ogladajmy...
    Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają. Pierwszy koleś znowu do drugiego:
    - Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz.
    - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.
    Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś:
    - Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz




    GRUNWALD
    14 lipca 1410 roku.
    Wstaje świt. W lesie budzi się polski obóz. Poranny posiłek, modlitwa. Jagiełło staje przed namiotem, powiadomiony o przybyciu posłów krzyżackich.
    - Panie, Wielki Mistrz, Ulrich von Jungingen, proponuje, by zamiast toczyć tu krwawą bitwę i stracić kwiat rycerstwa, wyznaczyć jednego z każdej ze stron. Niech oni stoczą pojednek, a który z nich zwycięży, tego strona uznana zostanie za zwycięską w całej bitwie. Po chwili namysłu Jagiełło się zgodził. Posłowie odjechali, a Jagiełło podążył do namiotów rycerzy.
    - Słuchaj Zawisza, zamiast bitwy będzie pojedynek - pójdziesz walczyć o wygraną bitwę ?
    - No wiesz Władek, pojutrze tak. No może jutro... Ale dziś nie dam rady. Rozumiesz, imprezka była, daliśmy czadu no i ... Po prostu nie dam rady....
    Król udał się więc do kolejnego rycerza:
    - Powała, pójdziesz walczyć w pojedynku o wygraną bitwę ?
    - Sorki Władek, wczoraj byla imprezka u Zawiszy. Daliśmy czadu no i wiesz.... Pojutrze spoko, dziś nie dam po prostu rady....
    Udał się więc Jagiełło do kolejnego namiotu:
    - Zbyszko, pójdziesz walczyć o wygraną bitwę ?
    - Królu złoty, nie dam rady. Była imprezka ..
    - Tak, tak, wiem - u Zawiszy. Kto jeszcze tam był ?
    - No chyba wszyscy...
    - Zwołaj wojska, niech się ustawią w szeregu pod lasem.
    Stanęło więc polskie wojsko pod lasem, naprzeciw król
    - Słuchajcie, bedzie pojedynek o wygraną bitwę. Czy ktoś z was jest w stanie stanać do niego? Siedzą rycerze w kulbakach, każdy łypie na drugiego, głowy pospuszczali. Nikt nie chce ... Nagle slychać:
    - Ja ! Ja ! Ja chce !!! Ja pójde !!!
    Rozglądają się i widzą - stary dziad z brodą do pasa,ubrany w jakiś taki jutowy worek, łachmany.
    - Rany Boskie, nie ma nikogo innego ????
    No i nikogo innego nie bylo.
    Dali więc dziadkowi długi dwuręczny miecz. Idzie dziadek przez pole, miecza nie dał rady dźwignąć więc ciągnie go za sobą .... Patrzą Polacy, a z przeciwnej strony wyjeżdża na koniu wielkim jak stodoła zakuty cały w lśniącą zbroję wielki jak dąb rycerz.
    Jagiełło chwyta się za głowę i jęczy, a Polacy wrzeszczą:
    - Dziaaaadeeeeek !!! W nooooogiiiiii !!! W noooooogggiiiiiiiiiiiiiii!!
    Rycerz niemiecki jednak już ruszył, dopadł dziadka który w ogóle nie zamierzał uciekać, podniósł sie tuman kurzu. Nic nie widać tylko jakieś takie jęki słychać. Po chwili wiatr oczyścił pole z pyłu.
    Patrzą Polacy, a tam koń bez nóg, krzyżak bez nóg, a dziadek stoi i trzesącą sie reka trzyma miecz na gardle Niemca. I mówi:
    - Masz szczęście, ze krzyczeli "w nogi", bo bym ci łeb upier...ił!!

    Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. On poszedł
    zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w łazience patrząc na
    swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała!
    Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic!
    Dzwoni po majstra. Ten patrzy i mówi:
    - Panie, trzeba kuć!
    - Co Pan, k****? Gres z Włoch za 4 tys. euro!
    - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać...
    - Panie, wszystko ale nie gres...
    Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić...
    - Co Pan, k****!!! odpier**lasz? - pyta mąż
    - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum.
    Ostatnio edytowane przez Kto_To_Jest ; 08-01-2009 o 22:10

  4. #1804
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    dzień z życia studenta politechniki i medycyny
    Porównanie jednej doby studenta Akademii Medycznej (AM) i Politechniki (PW) mieszkających razem.

    18:00
    AM: Początek ostatnich zajęć tego dnia.
    PW: Początek pierwszej skrzynki piwa.

    20:00
    AM: Wracam tramwajem na stancję.
    PW: W stanie "naturalnym" jadę rowerem po kolejną skrzynkę piwa, mimo że pada śnieg i jest zimno.

    21:00
    AM: Piję pierwszą tego wieczoru kawę.
    PW: Pierwszy raz tego wieczoru jadę na izbę wytrzeźwień.

    22:00
    AM: Zaczynam pierwszą tej nocy 1000-stronicową książkę.
    PW: Zaczynam pierwszą tej nocy ucieczkę z izby wytrzeźwień.

    23:30
    AM: Nadal czytam.
    PW: Nadal uciekam.

    24:00
    AM: Wycieńczony książką sięgam po 800-stronicowy skrypt.
    PW: Wycieńczony bieganiem, wskakuję do rzeki i uciekam wpław.

    2:00
    AM: Czytam kumplom śmieszne zdania z książki.
    PW: Opowiadam kumplom, jakie to uczucie dostać paralizatorem.

    3:00
    AM: Z braku książek sięgam po Panoramę Firm i Książkę Telefoniczną.
    PW: Z braku napojów energetycznych, wzmagających wyobraźnię, udaję się w podróż rowerem do najbliższego nocnego

    4:00
    AM: Kumple też czytają PF i KT (nie mogę nic z nich zrozumieć).
    PW: Kumple nadal piją i coś gadają, ja tylko piję...

    4:30
    AM: Piję, nie wiem którą kawę.
    PW: Nie wiem, gdzie jadę.

    4:45
    AM: Urządzamy z kolegami konkurs "1 z 10-ciu" z wiedzy o Panoramie Firm.
    PW: Urządzamy konkurs "kto szybciej wózkiem dookoła supermarketu".

    5:15
    AM: Znów wygrałem! Bochenek i Stryer się nie odzywali...
    PW: Znów wygrałem! Piast i Żywiec utknęli w zaspie!

    6:00
    AM: Jestem wykończony, nigdy już nie będę tak długo się uczył.
    PW: Jestem wykończony, tłumaczę znakowi "STOP", że już nigdy nie będę pił.

    6:15-7:30
    AM: Śpię w ubraniach - szkoda ściągać na tak krótko.
    PW: Śpię z dwoma kumplami w wannie, która dryfuje po wodach parku.

    7:30
    AM: O, już 7:30? ZASPAŁEM!
    PW: O! Chłopaki, to jest Bałtyk? Który mamy rok?

    7:45
    AM: Idę się umyć... Gdzie jest wanna? I ten jełop z PW?
    PW: Kurcze, dzisiaj czwartek. Dzień kąpieli dla Medyka

    7:50
    AM: ...znowu wypił Domestosa...
    PW: ...ale zgaga... to po tym likierze pewnie...

    8:00
    AM: Biegnąc na uczelnię, widzę trzech kloszardów w wannie. Myślę - "co to za życie..."
    PW: Wczoraj widziałem białe myszki, a dziś duchy w białych fartuchach. Czas wracać do domu...

    9:00
    AM: chce mi się spać, idę po kawę
    PW: chce mi się spać, idę spać

    12:00
    AM: Przewracam się ze zmęczenia
    PW: Przewracam się na drugi boczek

    13:00
    AM: Za twarde siedzenia na tych salach
    PW: Mama kupiła mi za miękką poduszkę...

    15:00
    AM: Znowu zapomniałem zjeść
    PW: Znowu zapomniałem pójść na zajęcia

    15:05
    AM: Trudno, napiję się kawy
    PW: Trudno, zrobię ksero

    16:00-17:30
    AM: Oglądam preparaty i notuję wykłady
    PW: Oglądam telewizję i gram w Tekkena

    18:00
    AM: Ledwo żyję, chcę do domu!
    PW: Ale mam kaca! Chcę do mamy!

    20:15
    AM: Cześć, Głąbie! Ale miałem ciężki dzień...
    PW: Cześć, Medyk! Ty chyba nie wiesz, co znaczy ciężki dzień.

  5. #1805
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ukraińcy zastanawiali się, co posadzić wokół Czarnobyla. Buraki? Nie, bo krowy się potrują. Ziemniaki? No nie, ludzie napromieniowanych nie będą jeść. W końcu wpadli na pomysł. Posadzili tytoń, a na paczkach papierosów dali napis: "Minister zdrowia ostrzega po raz ostatni!".

  6. #1806
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    "jestem takim skurwysynem ze wchodze codziennie na pajacyka, najezdzam mu myszka na brzuszek zeby narobic dzieciom smaka, a potem zamykam przegladarke"

  7. #1807
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891

  8. #1808
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Nie bądź żyła, daj się innym pośmiać (hint: nie każdy ma konto na NK).

  9. #1809
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Kurak, czemu burak ? Gość wyraźnie chce ci pomóc co widać w jego opisie....

  10. #1810
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Kilka dni temu, gdy byłem w serwisie samochodowym, pewna pani weszła do środka i poprosiła o część 710.
    Zdziwieni patrzyliśmy jeden na drugiego, aż wreszcie moment konsternacji przerwał jeden z mechaników samochodowych, pytając:
    - A co znaczy część 710?
    Kobieta odpowiedziała:
    - No wie pan, to taka mała część na samym środku silnika - gdzieś się zawieruszyła, więc potrzebuję nową.
    Mechanik nie dawał za wygraną i pytał dalej:
    - A do czego jest ona używana?
    Kobieta odpowiedziała że nie ma pojęcia, ale pamięta dobrze że na samym środku silnika zawsze ją widziała. Mechanik podał kartkę papieru i ołówek, prosząc by pani narysowała jak ta konkretna część wygląda i wtedy może on będzie potrafił jej pomóc. Kobieta nakreślila około 6-centymetrowy okrąg, a następnie wpisała do niego 710. Acha, uśmiechnięty mechanik przytaknął głową - już wiem...

    Część 710: http://likr.pl/tmp/710.jpg