Strona 179 z 282 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189229279 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,781 do 1,790 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #1781
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    bardzo możliwe

  2. #1782
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    A odnośnie urban legends, znam taką jedną - moja siostra twierdzi, że historia jest prawdziwa i bohaterami byli znajomi znajomych.

    Akcja odbyła się ponoć kilka lat temu. Studenci, bodajże muzykologii, wracają z imprezy. Jeden z nich pożyczył furę od ojca i zaparkował ją przy ul. Dworcowej w Poznaniu. Chłopacy imprezowali sobie miło i bezalkoholowo, za to troszkę się upalili. Wsiadając do samochodu, jeden z nich rzucił pomysł, że po co objeżdżać rondo Kaponiera (takie dość duże rondo w centrum Poznania), jest trzecia w nocy i mogą sobie wjechać tyłem pod prąd. Kupa śmiechu, ale kierowca twardo, że to zrobi. No i nie ujechali daleko i oczywiście ktoś im wjechał w d... w dodatku chwilę później przejeżdżał przez rondo radiowóz i widząc stłuczkę się zatrzymuje. Chłopacy w sekundę otrzeźwieli - samochód od ojca, oni upaleni, wypieprzą ich ze studiów itd. Totalna masakra. Policjanci po chwili podchodzą do nich po tym, jak rozmawiali z tym gościem z tyłu. Prawko, dowód rejestracyjny i... "nic się nie martwcie, chłopacy, gościu ma 2 promile i próbował nam wcisnąć, że jechaliście tyłem".

  3. #1783
    Mojej siostry znajomi znajomych też tak mieli tyle że w Krakowie na rondzie mogilskim ale inni znajomi :
    zajęcia prowadzone przez jednego z wykladowcow prawa i tekst pod koniec zajęć "państwo zdają sobie sprawe że 80% z was nie zda u mnie egzaminu, tylko proszę późbniej bez pogróżek osobistych i rękoczynów bo rzucając kamieniem w okno mojego domu mozecie nieopatrzeni uderzyc wasza kolezanke w plecy"
    pozdrawiam

  4. #1784
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    A odnośnie urban legends, znam taką jedną - moja siostra twierdzi, że historia jest prawdziwa i bohaterami byli znajomi znajomych.

    Akcja odbyła się ponoć kilka lat temu. Studenci, bodajże muzykologii, wracają z imprezy. Jeden z nich pożyczył furę od ojca i zaparkował ją przy ul. Dworcowej w Poznaniu. Chłopacy imprezowali sobie miło i bezalkoholowo, za to troszkę się upalili. Wsiadając do samochodu, jeden z nich rzucił pomysł, że po co objeżdżać rondo Kaponiera (takie dość duże rondo w centrum Poznania), jest trzecia w nocy i mogą sobie wjechać tyłem pod prąd. Kupa śmiechu, ale kierowca twardo, że to zrobi. No i nie ujechali daleko i oczywiście ktoś im wjechał w d... w dodatku chwilę później przejeżdżał przez rondo radiowóz i widząc stłuczkę się zatrzymuje. Chłopacy w sekundę otrzeźwieli - samochód od ojca, oni upaleni, wypieprzą ich ze studiów itd. Totalna masakra. Policjanci po chwili podchodzą do nich po tym, jak rozmawiali z tym gościem z tyłu. Prawko, dowód rejestracyjny i... "nic się nie martwcie, chłopacy, gościu ma 2 promile i próbował nam wcisnąć, że jechaliście tyłem".


  5. #1785
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Zenek po pracy poszedł na piwko. Kiedy lekko podchmielony wrócił do
    domu, zastał w przedpokoju żonę w masce p-gaz i stroju sado-maso,
    którą od tyłu ostro "męczył" sąsiad.
    Stłukł sąsiada, żonę wyrzucił na klatkę schodową, a sam wyciągnął
    piwko z lodówki i zasiadł przed telewizorem. Pstrykając kanałami,
    zastanawiał się, co zrobić z tą dziwną sytuacją. W końcu rozejrzał
    się po pokoju, wstał, przeprosił sąsiada, wpuścił sąsiadkę z
    powrotem do środka i poszedł do swojego mieszkania...

  6. #1786
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    "Analiza chemiczna kobiety"

    Temat: Analiza Chemiczna
    Przedmiot badań: Kobieta
    Symbol: Ko
    Odkryta przez: Adama
    Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale
    znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m.
    Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych.

    Właściwości chemiczne:
    - Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt),
    szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami.
    - Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji.
    - Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny.
    - Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem
    (alkoholem etylowym).
    - Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej.

    Własności fizyczne:
    - Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników.
    - Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny.
    - Topi się po jej właściwym potraktowaniu.
    - Gorzka jeśli używać niewłaściwie.
    - Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy.

    Zastosowanie:
    - Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych.
    - Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy.
    - Pomocna przy wypoczynku.

    Testy:
    - Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej
    postaci.
    - Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop.
    - Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach.
    - Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.

  7. #1787
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    A odnośnie urban legends, znam taką jedną - moja siostra twierdzi, że historia jest prawdziwa i bohaterami byli znajomi znajomych.

    Akcja odbyła się ponoć kilka lat temu. Studenci, bodajże muzykologii, wracają z imprezy. Jeden z nich pożyczył furę od ojca i zaparkował ją przy ul. Dworcowej w Poznaniu. Chłopacy imprezowali sobie miło i bezalkoholowo, za to troszkę się upalili. Wsiadając do samochodu, jeden z nich rzucił pomysł, że po co objeżdżać rondo Kaponiera (takie dość duże rondo w centrum Poznania), jest trzecia w nocy i mogą sobie wjechać tyłem pod prąd. Kupa śmiechu, ale kierowca twardo, że to zrobi. No i nie ujechali daleko i oczywiście ktoś im wjechał w d... w dodatku chwilę później przejeżdżał przez rondo radiowóz i widząc stłuczkę się zatrzymuje. Chłopacy w sekundę otrzeźwieli - samochód od ojca, oni upaleni, wypieprzą ich ze studiów itd. Totalna masakra. Policjanci po chwili podchodzą do nich po tym, jak rozmawiali z tym gościem z tyłu. Prawko, dowód rejestracyjny i... "nic się nie martwcie, chłopacy, gościu ma 2 promile i próbował nam wcisnąć, że jechaliście tyłem".
    to w Bydgoszczy też jeździli:P

  8. #1788
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja słyszałem że w Krakowie, więc Kraków póki co prowadzi .

  9. #1789
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    A to nie bylo w Wawie na rondzie Babka?

  10. #1790
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    Modli się żyd, jęczy, prosi: Panie daj mi 1000$.
    Po 15 minutach takiego jęczenia podchodzi do niego inny żyd i mówi. Masz tu 1500$ tylko nie przeszkadzaj i nie zawracaj Bogu głowy głupotami. Tu się ludzie o miliony modlą