Strona 79 z 282 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189129179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #781
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    to sie nazywa dywersyfikacja bankrolla

  2. #782
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    151$ za te pieknosc? niezle chlopak przeplacil

  3. #783
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    151$ za te pieknosc? niezle chlopak przeplacil
    PADŁEM !!

  4. #784
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Meldunek z przeprowadzonej operacji „doliny miłości”.Na rozkaz marszałka Mózgu, generał Członek, przeprowadził ofensywę na twierdze między nogami, znajdując się w rejonie uda, przy wsi Podbrzusze. Generał Członek w porozumieniu z majorem Rączką posłał na zwiady kaprala Paluszka, który stwierdził następująco: „teren lekko górzysty, lekko zalesiony i miejscami podmokły.” Wobec takiej sytuacji terenowej, generał Członek wydał rozkaz ataku. Nagłym ruchem przesunął się w stronę twierdzy. W między czasie zaatakował wieś Piersiwice, gdzie po zaciętej walce zdobył dwa wzgórza o wyjątkowym znaczeniu strategicznym. Po chwili odpoczynku miał się rozpocząć atak w najwyższym punkcie doliny miłości. Tutaj drugie dowództwo powierzono generałowi Gołogłowemu, który był wspierany dwoma działami lekkiego kalibru porucznika Jajka. Tuż przed świtem generał Gołogłowy zajął pozycje wyjściową pod wsią Pępkowice, skąd wsparty ogniem przez porucznika Jajka, ruszył do ataku. Rozpoczęła się walka... Polała się krew... W ogniu walki zginął porucznik Błona, który przez jakiś czas przeciwstawiał się generałowi Gołogłowemu. Generał ten wykazał się niespodziewaną umiejętnością manewrowania, to atakował krótkimi, to długimi pasmami, zdobywając ten najwyższy punkt doliny miłości. Walczył tam również sierżant Śmietanka, który został wzięty do niewoli przez majora Macicę. Według informacji naszego wywiadu, skazany został na dziewięć miesięcy w murach twierdzy między nogami. Zginął także kapitan Sztywny, a dowodzenie po nim objął major Zwis. Ponieważ sytuacja stała się beznadziejna, generał Gołogłowy z powodu braku amunicji, został zmuszony do wycofania się wraz z majorem Zwisem, do wsi Portkowice, w celu zmobilizowania sił do kolejnego ataku.

    Szeregowy Gumka

  5. #785
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505

  6. #786
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  7. #787
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Gość w restauracji wzywa kelnera.
    - Czy muzycy w waszym lokalu grają na zamówienie gości.
    - Oczywiście proszę pana.
    - Bardzo dobrze- to proszę im powiedzieć żeby zagrali w karty.

    Kto jest najlepszym matematykiem na świecie?
    Kobieta!
    Bo dodaje sobie urody, odejmuje lat, mnoży dzieci i dzieli łoże.

  8. #788
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074

  9. #789
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    Ojciec pyta małego synka, czy zna opowieść o ptaszkach i pszczółkach.
    - Nie chcę nic wiedzieć! - wybuchnął chłopiec uderzając w płacz.
    Zmieszany ojciec pyta go, co się stało.
    - Och, tatusiu - szlochał chłopiec - kiedy miałem sześć lat, okazało się, że nie ma świętego Mikołaja, kiedy miałem siedem, że nie ma króliczka wielkanocnego, w wieku ośmiu lat dowiedziałem się, że nie ma dobrej wróżki, a w wieku dziesięciu - że to nie bocian przynosi dzieci. I jeśli teraz mi powiesz, że dorośli się nie pieprzą, to nie będę już miał w co wierzyć!

  10. #790
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Przylecial Arab do USA załatwić dwie sprawy i..
    zrobił to za jednym zamachem