Strona 103 z 282 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,030 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #1021
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Żona wybrała się z mężem do Indii na wycieczkę, zobaczyła tam fakira jak gra na fujarce, który powodował tym, że z wiklinowego kosza wychodziła kobra i tańczyła, to sobie pomyślała, kurde staremu już nie staje, może też kupię taką fujarkę, zagram i może Zdziśka jednooki wąż też się ruszy, tak też zrobiła, w nocy leży z mężem, wyjęła fujarkę i gra, patrzy a tam kołdra się unosi jakby coś stawało i się ruszało, zadowolona odrzuciła fujarkę żeby odgiąć kołdrę i zacząć działać... odgięła kołdrę i patrzy a tam Zdziśkowi tasiemiec z dupy wylazł

    Babka wysyła dziadka do sklepu - idź kup lody z wisienkami, tylko se zapisz bo zapomnisz, a dziadek - nie zapomnę nie zapomnę tam tylko sprzedają z wisienkami, czekoladowe i śmietankowe, to nie zapomnę - i poszedł - po dwóch godzinach wraca z jajecznicą - a babka - a bułki gdzie??

  2. #1022
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez michalmal1 Zobacz posta
    Młody pracownik i stary idą razem do pracy.

    Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, prezentacjami.

    Stary idzie na luzaka, tylko reklamówka z jabłkiem i kanapka...

    Młody mówi z podziwem:

    - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie?

    - Nie synu, w dupie...
    Dobre i w dodatku jakie prawdziwe

  3. #1023
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529

  4. #1024
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    mazaq a ta ostatnia bitch to w jakiej bajce miała featuring bo zapomniełem...?

  5. #1025
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Nie kojarzę

  6. #1026
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    mazaq a ta ostatnia bitch to w jakiej bajce miała featuring bo zapomniełem...?
    Jak byłem szczawiem to nasza kochana (komunistyczna jeszcze) TVP1 raczyła nas, gówniarzy, takich syfem made in demoludy. Ta bladź z rysunku to Rusałka Jakaśtam, też od Pepików

  7. #1027
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Wydawało mi się, że to Hanka (chyba tak miała na imię), kobieta tego gangsta. Ale sprzeczać się nie będę.

    jdx

  8. #1028
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    No, kobieta gangstera to była Hanka.
    Ale czy to łona ?

  9. #1029
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    mazaq a ta ostatnia bitch to w jakiej bajce miała featuring bo zapomniełem...?
    Ktoś przetłumaczy? http://www.ceskatelevize.cz/program/...ileamalce.html
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Wydawało mi się, że to Hanka (chyba tak miała na imię), kobieta tego gangsta. Ale sprzeczać się nie będę.

    jdx
    Cytat Zamieszczone przez MAzaq Zobacz posta
    No, kobieta gangstera to była Hanka.
    Ale czy to łona ?
    To inna ;p

  10. #1030
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Chlopak odprowadza swoja dziewczyne do domu po imprezie. Kiedy dochodza do klatki, facet czuje sie na wygranej pozycji, podpiera sie dlonia o sciane i mowi do dziewczyny:
    - Kochanie, a gdybys mi tak zrobila laseczke...
    - Tutaj? jestes nienormalny.
    - Noooo, tak szybciuko, nic sie nie stanie...
    - Nie! a jak wyjdzie ktos z rodziny wyrzucic smieci, albo jakis sasiad i mnie rozpozna...
    - Ale to tylko "laska", nic wiecej... kobieto...
    - Nie, a jak ktos bedzie wychodzil...
    - No dawaj nie badz taka...
    - Powiedzialam ci ze nie i koniec!
    - No wez, tu sie schylisz i nikt cie nie zobaczy, glupia.
    -nie!
    W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mowi:
    - Tata mowi ze juz wyrzucilismy smieci i masz mu zrobic tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobie. a jak nie, to tata mowi, ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie reke z tego domofonu bo jest kurwa 3 rano