Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Celeb

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    bossmedia jest ostatnio jak te kluby gdzie jest selekcja i nie kazdy moze wejsc ,,,,
    widocznie celeb sie szanuje i nie pozwala sie zalogowac byle jakim fishom ,,, ja jestem sharkiem i bez problemu sie loguje bez kolejki :P

  2. #12
    kluby z selekcja sa ok

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    moze i sa ok , ale dlaczego nie chca mnie nigdy wpuscic do srodka?? taki brzydki jestem czy co??? 8)

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    nie pozwala sie zalogowac byle jakim fishom :P
    No jakoś nie czuję żebym fishem był!!!

    Mam nadzieje, że nie chciałeś mnie obrazić!

    Pzdr

  5. #15
    w takich klubach bardziej dbaja o odpowiednie towarzystwo (najczesciej z gory ustalone przez menagera)... czasem bardziej chodzi o pieniadze a czasem o towarzystwo...

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    WROCŁAW
    Posty
    23
    Panie Robercie, jeszcze jedno pytanie: Otóż jeszcze jedna rzecz, czy rake back zostaje teraz dopisywany do konta gracza po każdym skończonym dniu i czy można prosić by był dopisywany tak jak dawniej pierwszego dnia miesiąca, zwyczajnie chciałbym wiedzieć ile miesięcznie wyrobiłem a pewnym kłopotem jest zapisywanie codziennego stanu bankrolla i sumowanie później każdego dnia nadwyżki. z góry dziękuję za odpowiedź.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Nie no jaja jakieś.

    Kolejka żeby dostać się do pokeroom'a to jest chyba lekka przesada. Przecież ideą kasyn on line jest możliwość wstawienia nieskończenie wielu stołów do gry. A tu mamy sytuację, że nie można sobie pograć bo jest kolejka przy wejściu. A stoliczków pustych pełno jak się już wejdzie. Na party grywa 75.000 ludzi o 11.00 rano i nie ma takich problemów.

    Nie podoba mi się to.

    Dlaczego tak i czy to się zmieni i kiedy?

    Carlos

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Zmieni się kiedy sieć opuści największa firma czyli sportingbet wtedy będzie luzik.

  9. #19
    Dlatego właśnie zakończyłem przygode z BOSS MEDIA.Jeżeli tracę w ciągu miesiąca 800$ tylko dlatego że ten software jest mało stabilny a teraz jeszcze jest przeciążony z powodu zbyt dużej ilości użytkowników.Grałem OMAHA 2/4 pot limit 800$ na stole i co sie dzieje????Software zawiesza się,czekam 5 minut i nic .Restartuje maszyne ale moje konto juz jest uboższe o te 400$ które wrzuciłem do puli,i tak dwa razy w ciągu miesiąca.Wniosek.Zostałem okradziony z pieniędzy.Śmiechu warte sa te zapowiedzi o poprawie stabilnośći software przy okazji każdego update-u.Jeśli ktoś mnie okrada i traktuje mało poważnie to trzeba poprostu odejść, bo zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej.Gram w innych poker roomach oczywiscie nie bede ich tutaj reklamował, ale tam przynajmniej czuje że jestem traktowany poważnie i nie ma miejsca na taką amatorke jak w BOSS MEDIA.BOSS MEDIA ma wszystkich gdzieś.Rozumiem bezradność ludzi z celebpoker i sportingbet bo to nie ich wina.Ale my nie gramy na zapałki i nie ma miejsca na taką amatorke.Naprawde jestem zły i rozgoryczony bo okradziono mnie z pieniędzy.

    Pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Da.

    Też z tego samego powodu myslę nad zmianą roomu.

    Daj prosze znać na PM gdzie się przeniosłeś? Zrezygnowalłeś z rakebacka czy tam też masz?

    Pozdrowionka i dzięki za info