Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    No dobra rano mialem dobry humor otworzylem stolik kliknelo mi sie niechcacy full buyin nie bylo innego stolu nl100 akurat w tym momencie a nie moglem wrocic juz z mniejszym buyinem przez 2h wiec mowie raz kozie smierc.

    Stolik short byl w miare wesoly. Za mna siedzial ziomal z nieco ponad max buyin ktory kilka razy zlapany zostal na blufie i troche chyba tiltowal zalac sie na flopie ze wszystkie jego bluffy sa sprawdzane, piersze rozdanka nic nie szło. potem na buttonie dostaje 84s robie raise 4$ koles call. Flop 1062 check check turn A koles raise 4$ ja do 8$ on call. i rivewr cos on check ja bet 7$ i sie zwinał pokazalem bluffa. Tu gosc po mojej lewej znowu zaczal sie zalic ze jego napewno by sprawdzili.

    Kilka rozdan pozniej koles dwie pozycje za mna zaczal ciagle ostro raisowac 8-10 BB preflop i ostro betowal na flopie ale raz dostal odemnie reraise to sie szybko zlozyl. Po kilku rozdaniach przestal.

    Teraz dostaje A2s robie call na sb ale bb raise 4$ ten raiser wczesniejszy tez(siedzi na utg) no ja tez postanowilem dac call.

    Flop Q92
    ja check bb 4$ utg call ja call turn 4 ja check oni check check river 6 check check uth raise 4$ dobilem do 14$ (tyle ile on mial ) wystraszyl mnie robiac call ale pokazal A10 i opuscil stolik.

    W tym momencie mialem 130$ i mialem zwijac sie na działke ale czekalem az blindy dojda coby zagrac darmowe rozdania jeszcze

    I tu zaczeły sie problemy dostaje robie raise 4$ gosc po lewej call jeszce ktos tez call pula 12,5$ Flop robie raise 6$ koles call
    turn raise 7$ koles do 18$ tu dałem szybki call river ja check i gosc allin za 100$........

    mysle mysle czy mozliwe by blufowal mnie za tyle? czy moze wie ze pamietam jego bluffy i wciaga mnie z kolorem sugerujac ze blufuje juz mialem sprawdzic ale spojrzalem ze mialem teraz 97$ wiec mowie tylko 3 $ w plecy czy chce ryzykowac? i dałem fold gosc pokazł mi

    i kilka rozdan pozniej dostaje KK na butonie utg call gosc przedemna raise 4$ ja dalem tylko call (notatke o graczu mialem raczej tight dwie parki na flopie minimalny bet) utg i bb tez call wyjezdza flop


    bb check utg daje allina za 18$ gosc przede mna call ja podwoilem do 36$ bb allin (24$) :shock: gosc call
    turn
    gosc check ja allin 45$ koles call pokazał JJ bb mial 98 utg AQ off i skonczylo sie rumakowanie moglem wyjsc ze stolu z 260 gdybym sorawdzil bluffa wyszedlem z niczym .

    Moja analiza rozdania z kk wygladala ze utg totalny bluff lub slaby j, gosc przedemna AJs moze QQ ewentulanie 1010 ale gdy bb zrobil call to wiedzialem ze juz raczej ktos mnie bije dlatego postanowilem raisowac dalej by wygrac z bigstakiem sidepota

    chyab jednak sie nie nadaje do pelnego buyina jeszce :cry:

    Czekam na uwagi i komentarze jak chujowo pogralem i czy ktos sprawdzi bluffa albo zrobi fold KK na flopie???

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    za pierwszym razem zablefował cię i odpuściłeś z parką króli-byłeś wściekły no i na twoje nieszczęście dostałeś tę nieszczęsną parkę z ręki

    myślę że nie odpuścił byś nawet gdyby pokazał się as na flopie bo wg mnie wpadłeś w tilt :wink:

    szybkiej odbudowy życzę (jak na ogame) :wink: 8)

    ps
    mam nadzieję że nie straciłeś całej floty... :wink:

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez joy71
    szybkiej odbudowy życzę (jak na ogame)
    hehe niestety to poker.com

    tam takei rozdanka co chwila chodza wesolo sie gra ale czasem niefart cie łapie :wink:

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    w pierwszym rozdaniu z AK miałeś open flusha na Asie,wiesz ze gość to b lefiasz,wiesz że taki bet to najprawdopodobniej blef,zmarnowany turn,bo trzeba było go zraisować,masz Asa w kolorze(wiesz że on go nie ma),a co najważnieisze bet za 100$ na końcu nie wyglądał jak proszenie żebyś dał call a się złożył(mógł oczywiscie chcieć zebyś tak pomyślał, ale czy był do tego zdolny????)
    druga partia,mogłeś na flopie nacisnąć fold mogłeś zrobić raise,wybrałeś raise ustawileś gościa jako drawującego do flusha bądz strighta,na river chceck był już raczej bezsensowny a pula i bet ok,miał seta,ot zdarza się
    to tyle odemnie
    mnie dzisiaj rąbnoł koleś z K9 na moje AK trafiając 9 na river(K na flopie)na turnie robiąc rasie all in i pokazał się taki piękny napis dawkar won 94% ktośtam won 6%

  5. #5
    moj komentarz: "niema to jak sie zaszczepic" w pewnym momencie pekles na robocie...

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jak dla mnie to trochę mało agresywnie pograłeś.

    W pierwszym rozdaniu po flopie w puli było 12,5$ i betując za 6$ z wczesnej pozycji, dałeś dobierającym gościom dobre oddsy. Ja zabetowałbym zdecydowanie więcej - między 10 a 12$. Jeśli gość by sprawdził, to też mocniejszy bet po turnie (masz TPTK i draw do nutsowego koloru). Natomiast po riverze, chcek był bardzo słaby, jeśli przeciwnik jest dobry to z automatu zrobi bardzo mocny bet (albo i all in jak w tym przypadku).

    W drugim rozdaniu dość dziwne zagranie preflop. Raise 4BB i robisz tylko call z KK? Trochę mało agresywnie. Niemniej jednak porażki w tym rozdaniu ciężko było uniknąć. Gość z JJ flop raczej obejrzy i wtedy jest kiepsko.

    Sting

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Zgadzam się ze StingWo.
    W pierwszym wypadku za mały bet po flopie, bez pozycji trzeba walnąć mocniej. No i spaprany river. Jak nie wiesz czy jesteś mocny to musisz dać tak zwany blocking bet, bo check na river zazwyczaj wywołuje bet za min pulę. Dlatego najlepiej jest trzepnąć za 1/2 puli. Gdybyś dał bet na river za 26$ to rerise otrzymasz już tylko raczej od flush'a, z A high. Ponieważ to ty masz tę kartę twój przeciwnik nawet jak złapał flush'a z K high powinien dołozyć , a nie przebijać. A tak cóż zagrał na twoja słabość mając słabszą rękę.

    W drugim przypadku rerise pre flop i oczyszcza przedpole. Taki flop jest mega niebezpieczny. Z czym ktoś robi raise lub sprawdza raise'a?
    AA, KK, QQ, JJ, TT, 99, 88, AK, AQ, AJ, KQ, KJ, KT, QT plus Axs - i co na takim flopie ty się nie boisz mając parę KK? Przecież połowa z tych układów Cię bije. Masz akcję przed sobą all in plus call all in'a. Dla mnie automatyczny fold. Albo juz są od Ciebie mocniejsi, albo draw'ują. Warto inwestować w jedną Parę cały buy in?

    Carlos

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Do rozdania z AKo

    Mocniejszy bet na flopie, mocniejszy bet w turnie lub check w turnie i auto call w turnie i riverze(chociaz gram tak tylko na bardzo agresywnych zawodnikow). Rozwazajac twoja zagranie - reraise w turnie i w zaleznosci od pot odsow call lub fold na pusha.

    KK -

    Nie wiem w zyciu bym tego tak nie zagral, ale sprobuje sie wciagnac.

    Normalnie reraise preflop(15$), latwiej jest potem sfoldowac na raise goscia z setem.

    Tak jak zagrales pewnie call na flopie i fold na kazda wieksza agresje. Flop jest straszny gosc zall-inowal, drugi sprawdzil, masz marne szanse ze masz najlepsza reke, wiec nie chcialbym topic stacka w takiej sytuacji.

    DuzySlon

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Stare ale jak najbardziej na czasie... nie graj pieniedzmi ktorych nie mozesz przegrac lub boisz sie je przegrać.Gdy mam 25x max buy-in gra to prawdziwa przyjemnosc.W innej sytuacji czujesz strach ....a to przestawilo cie na myslenie kt1 -Nie stracic tego co sie wplacilo...w tym momencie kolejne pkty nie maja znaczenia..myslac w ten sposob nie da sie wygrywac...

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Gdy mam 25x max buy-in gra to prawdziwa przyjemnosc
    to ja mam niby 50 razy max buyin (co rpawda porozrzucany torche po romach) ale co jak co tracac 100$ nigdy nie ejst fajnie

    A ja wlasnie mimo ze mam spory bankroll i tak gram bardzo asekuracyjnie


    teraz na spokojnie jak patrze to wiem ze zagralem mega do bani

    a z tymi KK to byla jzu chec odegrania sie ze nie sprawdzilem bluffa no i myslenie typu teraz musi cos w koncu wejsc:]

    wracam do mojego shorstackowania tam bluff spokojnie sprawdzam a KK nie boli przegrana

    wielkie dzieki za dobre rady i sluszna krytyke