Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: UWAGI

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Jako ze nie zauwazylem tematu gdzie moglbym to napisac postanowilem takowy zalozyc
    Wiec moja uwaga tyczy sie odpisywania na maile , mnie osobiscie starsznie irytuje to ze na moje maile nie ma odpowiedzi , proponuje sie tym jak najszybciej zajac bo to niestety wyglada na lekcewazenie klienta
    Pozdrawiam

  2. Jak każdy dobry PokerRoom, szanujemy naszych graczy.
    Jeśli nawet zdarzy nam się drobne potknięcie - natychmiast to naprawiamy.
    Na maile staramy się odpowiadać na bieżąco.

    Napisz na priv w jakiej sprawie,kiedy i na jaki adres wysyłałeś korespondencję, to sprawdze co sie z nią stało.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    witam
    ja mam uwage na temat softu . zdarzyla sie rzecz dziwna mianowicie : gram stolik NL25 jestem na EP na reku AA stolik wybitnie tight wiec lekko podbijam 4bb w rozdanie wchodza 3 osoby ppierwsza z nich wchodzi all in za 2$ ,2 pozostale wchodza takze i tu jest zgrzyt . kiedy runda betowania wraca do mnie mam tylko 2 mozliwosci fold lub call ?!?!!?!?!! wtf???? oczywisice zrobilem call flop bezpieczny ale jeden z graczy all in za 5$ drugi wchodzi ja sprawdzam i na koniec wyplacam kase typowi ktory polozyl sie all in na flopie bo na riverze lapie 2 pare konkretnie JK . smiem twierdzic ze gdym preflop raisnal do 5 mialbym tylko jednego przeciwnika i raczej pewna wygrana . wiec nie bylem zbyt sczesliwy . niestety nie mam numeru rozdania poprostu nie pomyslalem o tym . chcialem zapytac czy ktos sygnazowal podobne problemy

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    witam
    ja mam uwage na temat softu . zdarzyla sie rzecz dziwna mianowicie : gram stolik NL25 jestem na EP na reku AA stolik wybitnie tight wiec lekko podbijam 4bb w rozdanie wchodza 3 osoby ppierwsza z nich wchodzi all in za 2$ ,2 pozostale wchodza takze i tu jest zgrzyt . kiedy runda betowania wraca do mnie mam tylko 2 mozliwosci fold lub call ?!?!!?!?!! wtf???? oczywisice zrobilem call flop bezpieczny ale jeden z graczy all in za 5$ drugi wchodzi ja sprawdzam i na koniec wyplacam kase typowi ktory polozyl sie all in na flopie bo na riverze lapie 2 pare konkretnie JK . smiem twierdzic ze gdym preflop raisnal do 5 mialbym tylko jednego przeciwnika i raczej pewna wygrana . wiec nie bylem zbyt sczesliwy . niestety nie mam numeru rozdania poprostu nie pomyslalem o tym . chcialem zapytac czy ktos sygnazowal podobne problemy

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jedyne rozwiazanie wydaje mi sie nastepujace: jego allin raise byl mnijeszy niz twoj wczesniejszy raise a w tym przypadku pozstali gracze ktorzy nie byli raise'ujacymi moga podbic jesli oni tego nie zrobia ty juz przebic nie mozesz poniewaz zostales przebity o mniejsza kwote niz o jaka sam podbiles

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jedyne rozwiazanie wydaje mi sie nastepujace: jego allin raise byl mnijeszy niz twoj wczesniejszy raise a w tym przypadku pozstali gracze ktorzy nie byli raise'ujacymi moga podbic jesli oni tego nie zrobia ty juz przebic nie mozesz poniewaz zostales przebity o mniejsza kwote niz o jaka sam podbiles

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    moze niezbyt jasno to ujalem .sytuacja pre flop ja EP 4bb nastepny all in 8bb dwaj kolejni call ,obaj maja powyzej 8bb i teraz ja z 2 opcjami fold lub call - ewidetny blad softu.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    moze niezbyt jasno to ujalem .sytuacja pre flop ja EP 4bb nastepny all in 8bb dwaj kolejni call ,obaj maja powyzej 8bb i teraz ja z 2 opcjami fold lub call - ewidetny blad softu.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    O rany co za szambo !!!
    Zlecilem wyplate czekam czekam po 2 dniach mnie ktos z obslugi bettson o potwierdzenie danych ok potwierdzam on mowi ze wsyztsko w porzadku i przelew bedzie na koncie w ciagu 2-3 dni roboczych czekam na pieniadze czekam czekam czekam wchodze na konto w bettson a one tam caly czas sa
    Przpraszam Panie bettson polska ale czy to juz nie mozna wlasnych pieniedzy wyplacic czy nie umiecie zrealizowac przelewu ??

  10. #10
    a faktem jest że na tym sofcie często nie mozna zrobic reraise tylko call na stolikach NL mimo że każdy ma jeszcze pieniądze. to dziwna sprawa, ale kilka razy tak mi się zdarzyło