Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Wątek: UWAGI

  1. #51
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    a czy Ty juz dzis klikłeś?

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Ja akurat jestem zadowolony z gry w Betsson. Chociaz gram tutaj glownie na gieldzie, bo pokerowa oferta nie jest jakas powalajaca, nie oszukujmy sie Ale maja naprawde dobry support, zawsze blyskawicznie odpowiadaja na moje maile. Poza tym nie znam firmy z tej branzy, ktora tak szybko wysylalaby pieniazki na konto bankowe, a gralem juz w wielu roznych pokerroomach/bukmacherach. Niedawno zlecilem wyplate kolo 3-4 w niedziele w nocy, a juz w poniedzialek kolo 18 mialem hajsik na koncie.

    Takze jesli chodzi o finanse i relacje z klientami to zdecydowanie polecam !

  3. #53
    ...no to chyba się skusze na jakąś małą wpłatę tylko jeszcze na jakiś dobry bonus trafić do wyrobienia i do boju

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Hehe chyba jednak bede musial cofnac powyzeszego mojego posta...

    Dzisiaj wlaczylem sobie sit and go a tu od razu, ze polaczenie zostalo zerwane. No to wlaczam ponownie i dalej lipa to samo, nie moge grac. Co najlepsze chat pokerowy w kliencie dzialal i napisalem ze sie nie moge dostac na stol. Tak samo strony chodzily dobrze, gg, ogolnie mowiac net dzialal idealnie bez zarzutow oprocz tego stolu ! Zrestartowalem oczywiscie program ale to nie pomoglo. Wiec napisalem uprzejmie i grzecznie do jakijs Pani z betsson ktora byla na live czacie i opisalem problem, a ta mi wyskakuje ze nie ma podstaw do zwrotu floty i nie odnotowali dzisiaj zadnych problemow z serwerem. Wiec niby skad te problemy sie pojawily skoro moj net dzialal dobrze ? Powiedzialem, ze mam screeny potwierdzajace moja wersje to nawet nie chciala k... jedna... Wysle im maila ze screenami i jesli mi nie zwroca to na pewno tego pożaluja BTW: I love ongame !

  5. #55
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Z tego co słyszałem, to Betsson kończy działalność w Polsce

  6. #56
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Z tego co słyszałem, to Betsson kończy działalność w Polsce
    NO WAY! link?

  7. #57
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    nie czytałem, tylko słyszałem
    Nie będą sponsorować już żadnej ligi w Polsce itd

  8. #58
    Nie wiem skąd masz takie informacje, ale ABSOLUTNIE nie jest to prawdą

  9. #59
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    17
    Przedłużyli promocję z 10 000 euro

  10. #60
    NOWY klient pokerowy: graj na 10 stołów szybko jak BŁYSKAWICA!
    Nasz NOWY, szybki jak błyskawica klient pokerowy ma DZISIAJ swoją premierę!
    - cytat ze strony.