Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Wątek: UWAGI

  1. Witam,

    Na "konkurencyjnym" forum rusza własnie liga na niskie wpisowe (free i 2+0.2 co drugi tydziien), 50$ dodane do puli kazdego turneju. Turnieje w niedziele o 21.

    O kwietnia ruszy liga z wpsiowym $20 - zastanawiam się jeszcze co dodać do puli

    A dzisiaj zapraszam na cheaprolla Dwie Szanse - $333 dodane do puli, buy in 1+01 + rebuy w ciągu pierwszej godziny : )

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=8206


    pzdr
    M.

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    A CZEMU MI sięSOFT nieotwiera dziś na stronie www normalnie się loguje i jest napisane ze gra koło 9000 graczy ???

  3. Witam,
    Nie mam informacji o jakichkolwiek problemach więc to raczej coś u Ciebie ...
    W takich wypadkach najlepsiej kontaktować się bezośrednio z supportem na LiveChat.
    Support ma dostęp do odpowiednich informacji i narzędzi i naszybciej moża w takich sytuacjach pomóc.

    pzdr
    M.

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    A CZEMU MI sięSOFT nieotwiera dziś na stronie www normalnie się loguje i jest napisane ze gra koło 9000 graczy ???
    nie wiem na czym to technicznie polega ale to jakiś problem z dostawcami internetu przez ostatnie kilka dni

    u niektórych osób nie działają np Ongame prima, ftp jednoczesnie więc bardzo możliwe, że u Ciebie jest podobnie

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,

    Na "konkurencyjnym" forum rusza własnie liga na niskie wpisowe (free i 2+0.2 co drugi tydziien), 50$ dodane do puli kazdego turneju. Turnieje w niedziele o 21.

    O kwietnia ruszy liga z wpsiowym $20 - zastanawiam się jeszcze co dodać do puli

    A dzisiaj zapraszam na cheaprolla Dwie Szanse - $333 dodane do puli, buy in 1+01 + rebuy w ciągu pierwszej godziny : )

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=8206


    pzdr
    M.
    Witam, kwiecien powoli sie konczy stad moje pytanie, czy ruszy ta liga z wpisowym 20$ lub jakakolwiek inna, bo fajnie sie gralo poprzednia? Pozdrawiam

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Maj powoli dobiega konca, moze uda sie zorganizowac jakas lige chocby z wpisowym 5,5$ ?

  7. Wiam,
    W tym momencie rozgrywamy trochę lig z wpisowymo od $0 do $5, 1 czerwca rusza liga z buy-in $10 (deep stack, mieszane FT/SH) i gdzieś tam w bardzo bliskich planach jest
    liga 20$ SH deep stack .
    Wystarczy tylko poszukać

    pzdr
    M.

  8. #38
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, nie wiem czy ruszyla 1 czerwca ta liga z wpisowym 10+1 bo nic o niej nie bylo slychac w kazdym badz razie wlasnie dobiegla konca betssonowa liga konkurencyjnego forum o ktorej pisales tak wiec moze udaloby sie zorganizowac lige dla tego forum z wpisowym np 5+0,50?

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez The Runner Zobacz posta
    Jako ze nie zauwazylem tematu gdzie moglbym to napisac postanowilem takowy zalozyc
    Wiec moja uwaga tyczy sie odpisywania na maile , mnie osobiscie starsznie irytuje to ze na moje maile nie ma odpowiedzi , proponuje sie tym jak najszybciej zajac bo to niestety wyglada na lekcewazenie klienta
    Pozdrawiam
    widzę że nie tylko mi nie odpisują, wysłałem już drugiego i czekam tydzień gdzie na Unibecie czy PS odpisują tego samego albo następnego dnia, jeżeli tak traktujecie klientów to ja dziękuje za Waszą oferte

  10. Hi,
    Brak odpowiedzi bywa rzeczywiście irytujacy
    W ważnych sprawach najlepiej kontaktować sie z supportem na LiveChat.
    Napisz mi na prv o co chodzi to postaram się szybko sprawę załatwić.


    pzdr
    M.