Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: UWAGI

  1. Witam,
    Problemy z softem nie zależą od Betssona - prawie zawsze jest to wina operatora i dotyka to wszystkie roomy z danej sieci.
    Wyjatkiem są problemy z saldami i rachunkami graczy - czyli problemy jakie przytrafiły kilka dni temu Towerowi. Nie pamietam czy kiedykolwiek podobny problem pojawił sie u nas. Gneralnie klopoty z softem zdarzają się wszędzie - wiem bo grałem chyba we wszystkich roomach . Tak czy inaczej zawsze jest to irytujace.
    Jesli chodzi o oferte - zawsze możemy podyskutować ... na prv.
    Jeśli nie Betsson.com, to może Betsson Polska bedzie mógł coś zaoferować

    pzdr

    M

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    no i wlasnie to jest takie gadanie Betssona...kilka dni temu napisalem Priva do Betsson Polska i zero odzewu...
    Ostatnio edytowane przez pokerisfun ; 24-09-2007 o 07:42

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    no i wlasnie to jest takie gadanie Betssona...kilka dni temu napisalem Priva do Betsson Polska i zero odzewu...
    __________________

  4. Witam,
    rzeczywiśce lecki nie zauwazyłem Twojej wiadomosci - odpwiedź juz poszla.

    pzdr
    M.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    ale wprowadzili debilne zmiany
    domyślne wkupywanie się za 50bb
    i teraz każdy dawca który siada na stolik i nie wie jak zrobić rebuya (sit out/rebuy) ma tylko 50 BB
    co za debilizm...
    Cytat Zamieszczone przez redds Zobacz posta
    geez, ale debilizm
    nie da sie grac nie dosc ze przeszkadza to w dodatku wszystkie donki maja po 50bb teraz
    piszcie do swoich supportow moze uda sie cos zmienic
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    no masakra normalnie
    kurwa co za debile tu pracuja
    gość robi call cbeta na flopie i juz nie ma bata zebyś go z rozdania wyrzuciłk włożył 40% stacka
    Jest jakas szansa zeby na Betssonie wszystko wrocilo do normy 100BB ?

  6. Witam,

    Na betssonie wróci do normy wtedy kiedy Ongame zmieni ponownie soft.
    Na razie wygląda na to, że zmiana była zamierzona, podyktowana jakimiś niewytłumaczalnymi powodami.
    Mam nadzieję, że dpowiednia ilość protestów do supportu nakłoni ich do zmiany ...

    pzdr
    M.

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ale to jest jakiś niewytłumaczalny debilizm
    ktokolwiek to wymyślił nie zagrał jednego rozdania w internecie!!!

    wysyłam maile do wszystkich softów + przez stronke Ongame ale odpowiedzi są idotycznie lakoniczne...

    a z Waszego punktu widzenia też proponuję walczyć bo poprostu będziecie z tego powodu mniej zarabiać

    Nie ma 1 sieci w internecie któa wymyśliła taki debilizm! i niestety ale możecie być pewni, że stracicie przez to wielu graczy robiących regularnie duży rake nie móiąc już o tym że mniejsze stacki=mniejsze pule=mneijszy rake

    MASAKRA

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    podpisuję się pod powyższym postem obiema rękami

    jeśli Ongame tego nie zmieni, wycofuję się z tej sieci definitywnie i bezpowrotnie

    wiele debilizmów zniosłem, choć np nie można było zrozumieć, czemu do reloada potrzebny jest sitout i ci pożal się boże programiści ongame nie są w stanie nic z tym zrobić, ale tego już nie zniosę

  9. Witam,

    Są już pierwsze sygnały, że "ogólnoświatowy protest" odniesie skutek i Ongame wróci do stanu normalnego ... tzn sprzed update'u


    pzdr

    M

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Witam, nie chcialem zakladac nowego watku, wiec wcisne sie tutaj Moze by tak dalo rade zorganizowac jakas fajna lige na Betssonie, bo od czasu ligi "Czas na Pokera" minelo juz sporo czasu, a chetnie by sie cos pogralo Pozdrawiam

    PS. Fajnie byloby, jakby podczas ligi byla mozliwosc wygrania np zetonow do gry