Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: UWAGI

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tez zauwazylem ostatnio ten blad. w calej sieci ongame to jest. gram w tej sieci z pol roku i nigdy tego nie bylo, wiec to pewnie bug w ostatniej wersji. oby to szybko poprawili

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    29
    od dwoch dni mam problemy z polaczeniem . najpierw nie moge sie dostac na stolik a pozniej nagle zawieszki . soft staje a kiedy rusza jestem juz poza stoelm . ktos mial podobne problemy???

  3. #13
    Bodajże od przedwczoraj soft Ongame powala sie. Nagle wszystkie stoły zawieszają się i po ok 15min odwieszają ale grać już na nich nie mozna. To samo turnieje, czasem nie da rady zrobic rebuya lub addona. Czy ktoś moze udzielic odpowiedzi, jak postępuja prace nad nowym patchem eliminujacym te niedogodności?

  4. #14
    hmmm... widać że problemem "Pan Betsson" się nie interesuje

  5. Problemami interesujemy się szczególnie ...
    Informacje o problemach od razu trafiły do odpowiedniego działu, z którego dostaliśmy zapewnienie, że "sprawdzą i poprawią ewentualne błędy ..."

    pozdrawiam

  6. #16
    Panie Betsson -> wydaje mi się że napisanie pere słów o tym że są chwilowe kłopoty z oprogramowaniem "ongame" nic by nie zaszkodziło

    po to jest to forum żeby być na bieżąco !!!

    no chyba że się mylę


    Pozdrawiam.

  7. #17
    Ten pokerroom powinien zniknac z tej planety-ot taka moja uwaga(i nie chodzi tu o jakies przegrane pieniazki,bo jestem tam do przodu pare cukierkow)Tak psujacego nerwy roomu nie ma w sieci,do tego ta grafika...wiecej w tym roomie nie zagram !

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    36
    Czesc Milo

    wysłalem do Ciebie dwie informacje priv, odnosnie tam ligi częstochowskiej ,doszły one?

    pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    ja od miesiaca gram na towerze i o dziwo zero zwiechow.A o ofercie to juz nie wspomne..

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    betsson sax alot - tower - tam sie gra na ongame
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 19-09-2007 o 17:02