Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    mozna tez spojrzec z tej strony ze wplacamy 215 i wygrywamy 1 mln czyli 4651 krotnosc liczy 215, wplacamy 5200 wygrywamy 5 mln czyli juz "tylko" w przyblizeniu 952 krotnosc liczby 5200 :mrgreen:

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    pamietajcie ze wplacajac 215 nie wygrywacie mln tylko partycypujecie w puli okolo mln czyli wygrywacie max ok 100k tak mi sie wydaje a tu jest 1mln gwarantowany za 1 miejsce a 5 mln gwarantowanej puli

  3. #13
    Witam
    Chciałbym powiedziec że ten turniej jak dla mnie jest totalną klapą. Zacząłem od 6$ i zakwalifikowałem się do turnieju z niby wpisowym 50$ (a raczej dostałem ticket, czyli jedno wielkie nic). I dopiero wtedy zacząłem czytac, w jakie bagno się wpakowałem. Jak mozna napisac że pulą jest niby 5mln skoro przez kolejne rundy zdobywasz tylko tickety! z tego co wiem to chyba jak przejdziesz 3 runde to wtedy jakis jest freerol "exclusive" z pulą 50.000 (śmiechu warte jak dla mnie). Oczywiście zagram tą następna runde, ale jak dla mnie musisz poswięcić ogrom czasu, zeby być "w kasie". Trzeba grac kilka stolików jeszcze, żeby wyjśc na swoje. No ale nie da się ukryc, ze te 5mln zbiora na nagrody. Na koniec chciałbym się zapytac kogos obeznanego w temacie, czy się mylę? A może na jakims etapie są jednak wypłaty "pośrednie". Nie mówie tutaj o tym, który jako ostatni nie załapuje sie na ticketa i dostaje resztke co zostaje po podziale ticketów. Jak dla mnie granda, spójrzcie tylko chocby na pokerstars i ich sunday million. Kwalifikacje - 13$. Jak sie dostaniesz od razu masz szanse na spora kase, a i tak od razu partycypujesz w wypłatach. A jezeli chodzi o takie jak poker classic tasiemcowe turnieje uważam że 2,5mln moneymaker event jest o niebo lepszy, no i płacisz FPP a nie kasą, więc można się pobawić. No i jak tu porównywać finał na wyspach Bahama w resorcie Atlantis do zgrzebnej Hiszpanii?? a dla zwycięzcy też jest bania ) http://www.atlantis.com/flash.aspx

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    narzekasz :lol:

    główny turniej będzie miał pulę gwarantowaną 5 mln, jak chcesz możesz wykupić sobie wejsciówkę i zagrasz odrazu w main event. Taki turniej nie odbywa się co tydzień , a betsson przyjął taki system kwalifikacji, który pewnie wielu osobom odpowiada. Za 6$ trudno odrazu dostać się do turnieju 5mln. :wink:

  5. #15
    nie no spoko ja wszystko rozumiem ze ta pula musi sie z czegoś nazbierać. Moje pytanie brzmi czy wypłaty sa tylko w wielkim finale czy w finale online też?

  6. #16
    przepraszam jeszcze jedno zdanie. Do turnieju za 6$ to trudno się dostać ale za 13$ na pokerstars juz mozna 1mln. I co jest lepsze, spróbowac za 13$ i grać o pule 1mln (1m-ce ok 100k)czy za 6 i grać o ticket do kolejnej i kolejnej i kolejnej rundy?

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale w sieci ongame masz tyle satelit i tyle bilecikow darmowych mozesz wygrac, ze serio warto sie troche postarac i probowac. przeciez nikt za darmo ci nie wreczy czeku na 1M$. to jasne. zycze wytrwalosci i odrobiny samozaparcia + duzej dawki dazenia do osiagniecia sukcesu... jak ktos tylko marudzi i marudzi to raczej w zyciu niczego nie wygra.

  8. #18
    witam

    mam pewną propozycję czy nie dałoby się zorganizować eliminacji do poker classic na stołach short handed ?? Strasznie ciężko jest przebijać się przez klasyfikacje na pełnym stole a na shorcie jak gram jakoś łatwiej mi idzie (tylko nie mówcie egoista). A więc jak by to miało wyglądać. Podam kwoty bez prowizji , pokerroom niech sam obliczy tą potrzebną prowizję.

    A więc zaczynamy kwalifikacje I etap w turnieju 5 osobowym z wpisowym 5 plus prowizja. Wygrywający z pulą 25 $ przechodzi dalej
    II etap wpisowe 25 kwota w puli 125 . Ticket do trzeciego etapu wygrywa zwycięzca drugi natomiast ticket do II etapu
    III etap wpisowe 100 kwota w puli to 500. Ticket do IV etapu wygrywa zwycięzca drugi zdobywa ticket do III etapu
    IV etap wpisowe 400 kwota w puli to 2000. Ticket do V etapu zdobywa zwycięzca, miejsca 2-3 zdobywają ticket do IV etapu
    V etap wpisowe 1200 kwota w puli to 6000. Ticket do finału zdobywa zwycięzca miejsca 2-3 zdobywają ticket do IV etapu , miejsca 4-5 ticket III etapu.

    Oczywiście możliwe modyfikacje. Ale tak ja to widzę i bym chętnie jednak pograł na takim stole.
    Ps inna propozycja to jeszcze żeby podzielić na stół turbo lub nie.

  9. #19
    kurcze kolega Betsson tu zagląda a na moją propozycję nic nie napisał. Może być krytyczna opinia że durnoty wygaduje ale przynajmniej będę wiedział że jest idiotyczna

  10. Twój pomysł jest Ok, natomiast w przypadku imprez tej rangi jak Poker Classic, organizowanie dodatkowych eliminacji nie jest takie łatwe i proste ...

    pzdr