Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 172
  1. #161
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    to może i mnie ktos pomoze.
    wyrabialem sobie kiedys na pokerze betssona pare bonusow. powitalny, jakis reload, itd. do wplat i wyplat uzywalem netellera (podkreslam, ze juz go tam uzywalem).
    pare miesiecy temu konto bylo praktycznie wyczyszczone i wplynelo tam troche kasy ze sponsoringu naszej ligi (niewiele, ale zawsze pare groszy). w miedzyczasie zarejestrowalem sie jako affiliate i okazalo sie, ze trzeba zrobic jakas aktualizacje konta, zeby wyplaty z affka mogly isc na moje konto gracza.
    dzis probuje to wyplaci netellerem i okazuje sie, ze nie mam takij opcji bo "nie robilem depozytow ta metoda". ale przeciez robilem.
    odpalam live chat i rozmawiam z uprzejma ale raczej niekompetentna pania Ella. Wiem, ze polityka wyplat to nie jej dzielo, ze musi sie uzerac z gamoniami, na czacie wiec staram sie byc uprzejmy (w koncu nie mam problemu z milionem tylko z drobnymi). i pani Ella mi mowi, ze nie moge zrobic wyplaty dopoki nie wplace ta metoda. no to mowie, ze wplacilem. A ona mowi, ze nie. w historii transakcji z netellera mam wplaty i wyplaty. w historii transakcji betssona mam tylko transkacji od poczatku tego roku czyli mniej wiecej od tego updatu jak zostalem affem. a w tym czasie wplat netellerem ni erobilem.
    czy ktos moze tu pomoc wyjasnic sprawe?
    wiem, ze jak cos znowu wplace i troche pogram to moge wylpacic wszystko, ale to bedzie trwac, bo betsson mnistrzem w szybkosci wyplat nie jest.
    co mam z tym zrobic???

  2. HI,
    Podaj mi na prv login konta ( kont) , którego dotyczy sprawa to zobaczę co jak to wyglada i co się da zrobić.

    pzdr
    M.

  3. #163
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    Szybko, sprawnie i na temat.
    Dziekuje za pomoc, wszystko juz dziala.

    pozdrawiam

  4. #164
    panie Betssonie mam takie pytanie,czy bedzie jakis problem z wypłaceniem pieniędzy jezeli dane na koncie betsson rozni sie z danymi na koncie bankowym?

  5. Witam,
    Konto musi byc zarejestrowane na tą samą osobę - jeśli różnią się tylko dane adresowe, nie powinno być problemów.

    Jeśli chcesz wypłacić pieniądze na konto inne osoby to taka sztuka raczej się nie uda.

    pzdr

    M.

  6. #166
    Ogólnie sytuacja wygląda tak, że konto w betsonie jest założone na mnie, ale że jako nie posiadam konta bankowego chcę wpłacić pieniądzę przez konto swojego brata

  7. #167
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Czy Wszystko Jest Ok Z Wpłatami Na Betsson Musiałem Jakąs Aplikacje Sciągnąc I Uruchomic ?

  8. Hi,

    W przypadku depozyów dokonywanych za pośrednictwem serwisu Przelewy24, w przypadku niektórych banków, trzeba ściągnąć aplikację.
    Jest to rozwiąznie Przelewy24 i na ich stronach nalezy szukać informacji na ten temat.


    pzdr

    M.

  9. #169
    Witam, kilka h temu przelałem pieniądze z mBanku na konto bestsson (na Malte?) Podobno z mBanku przelewa sie w kilkanascie minut? mam zaczynać sie martwić, czy powinno dość do tych 3 dni?

    Może stanowić problem jeśli dane w banku z którego robiłem przelew różnią sie z tymi na które jestem zarejestrowany na Betsson? tzn rózni sie tylko imie ponieważ przelew zrobił mi brat.? W tytule przelwu napisałem ten numer + swój nick ze strony w nawiasie. Wszystko OK? pozdrawiam

  10. #170
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    1
    Witam
    A co jeśli wpłacało się pieniądze z kilku źródeł i potem się chce wykonać wypłaty? Który sposób betsson zaakceptuje?
    Dziękuję za odpowiedź



    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Hi,

    W przypadku depozyów dokonywanych za pośrednictwem serwisu Przelewy24, w przypadku niektórych banków, trzeba ściągnąć aplikację.
    Jest to rozwiąznie Przelewy24 i na ich stronach nalezy szukać informacji na ten temat.


    pzdr

    M.