Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 172
  1. #71
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    14
    Witam mam takie pytanko czy wszyscy tak maja,że po zleceniu wypłaty na netellera kasa juz 2 dni wisi w polu "Księgowanie Wyplaty".
    Jak długo oni robią te przelewy na netellera? W każdym pokerroomie, którym wypłacałem $ na netellera trwało to max 24 h.

    Pozdrawiam
    Gho$t

  2. #72
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    to wkoncu Betsson ma swoje bankowe w Polsce czy nie?>

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    i drugie pytanko jak to jest mozliwe ze ktos tam pisal ze kasa mu doszla na drugi dzien przelewem bankowym do mBank GDY Betsson pisal ze przelew bankowy trwa od 3 do 5 dni ???

  4. #74
    od 1-3 dni pracy banku.
    Ja otrzymałem po 2dniach roboczych od zniknięcia opcji anulowania wypłaty.

  5. #75
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    a ile razy w miesiacu mozna za darmo mozna wybrac pieniadze przelewem na konto bankowe ??

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2
    Zwracam się do Betsson Polska z prośbą o zainterweniowanie do swoich kolegów w sprawie mojej wypłaty. Zleciłem wypłatę moich środków 2007-02-04 00:40 i do tej pory ich nie otrzymałem (brak mi słów). Od czwartku wypłata wisi jako (realizuje) i nic się z tym nie dzieje. Napisałem 3 maile do supportu na które do tej pory nie dostałem odpowiedzi (pierwszego maila napisałem w czwartek).

    Dodam tylko, że konto na które wypłacam nie jest moje ale nie wiem czy to jest jakiś problem bo nie dostałem żadnej odpowiedzi!! Jeśli tak to środki powinny wrócić na moje konto podstawowe a ja powinienem dostać maila z wyjaśnieniami (tak jak to dzieje się w innych serwisach). Niestety w betsson kasa wisi 10 dni i nic nie wiadomo o co chodzi.

    Mój nick na betsson to : Nygas21

    Mam nadzieje że ta sprawa ruszy w końcu do przodu bo mam już dość czekania!!
    Pozdrawiam

  7. #77
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    up up c

  8. Cytat Zamieszczone przez Gorian1 Zobacz posta
    a ile razy w miesiacu mozna za darmo mozna wybrac pieniadze przelewem na konto bankowe ??
    Nie ma żadnych ograniczeń w tym temacie.
    pzdr
    Milo

  9. #79
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Witam serdecznie!
    Pytanko do Betsson Polska!

    Chciałbym wypłacić $ z Betssona na konto w Neteller, tylko proszę o pomoc, bo jakiej kwoty bym nie wpisał to otrzymuję komunikat:

    Niewłaściwy numer konta
    Kwota musi być pełna (bez liczb dziesiętnych)

    Jaką kwotę mogę wpisać, by była uznana za liczbę bez liczb dziesiętnych?!


    Pozdrawiam,

  10. #80
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    smigacz jakiej przegladarki uzywasz ja mialem tak jak probowalem wyplacic z opery dziwne troche ale jak probowalem z internet explorera to juz wszystko bylo ok spróbuj a jak nei to ci pozostaje dzwonic do suprotu jak troche po angliku gadasz to sie dogadasz
    Pozdro