Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 172
  1. #51
    Dziękuje,
    czekam na dalsze informacje, a jesli nie ma mozliwosci wpłaty na konto i wypłaty na netellera, to czy moge spokojnie wypłacac kase na konto (pko inteligo) czy np. nie zainteresuje sie mną Urząd Skarbowy, lub bank nie zablokuje mi srodków na 30dni itp.
    P.S. Ile trwa wypłata na konto i co jest wymagane?

  2. #52
    POST ZNALEZIONY NA TYM FORUM:
    Nie ma czegoś takiego , wplata trwa około 3 dni , ale mam inny pomysł. Jeśli np grasz na Bettson to wpłać za pomocą mtransfer , środki na pokerze są natychmiast , pograj troche zrób wypłatę na nettelera i następnego dnia tuż popołudniu masz kasę na netku.Wszystko za darmo. Cała operacja trwa kilkanascie godzin , no chyba że chcesz grać na bettsonie....

    Czyli wynika z tego ze mozna, jednak i tak poczekam na twoje potwierdzenie Milo.
    P.S. Nigdy nie wpłacałem żadnych srodkow z netellera na betsson!!!

  3. Witam,

    Opisana powyżej "kombinacja", może rzeczywiście zadziałać, jsśli masz możliwość wypłat z betssona na netellera. A żeby mieć taką możliwość musisz wcześniej zrobić depozyt przez Netellera ...
    W tym momencie możesz jedynie dokonać wypłaty na konto.
    Powinno to zająć od 3 do 5 dni. Urząd skarbowy nie monitoruje takich transakcji.
    Bank blokuje środki na 30 dni tylko w przypadku "zwrotu na kartę kredytową".
    Przelewy na rachunki są dostępne od razu po zaksięgowaniu.

  4. #54
    Dziękuje za szybką i jasną odpowiedź.
    Pozdrawiam serdecznie

  5. #55
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    RATUNKU COŚ SKNOCIŁEM

    zrobiłem wpłate 10$ za pomoca m transferu wszystko poszło ok do momentu pokazania sie paska postempu "Czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl..." w mBanku przelew został juz wykonany kasy niema tu i tu
    ps: czy na tej stronie Przelewy24.pl trzeba miec zalożone jakies konto ?

  6. #56
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Mnie tez sie zdarzyla taka sytuacja. Po ok 20-30 min kasa powinna sie pojawic na Twoim koncie w Betssonie.
    Na stronie Przelewy24.pl nie trzeba miec zadnego konta.

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    RATUNKU COŚ SKNOCIŁEM

    zrobiłem wpłate 10$ za pomoca m transferu wszystko poszło ok do momentu pokazania sie paska postempu "Czekaj na stronę transferu Przelewy24.pl..." w mBanku przelew został juz wykonany kasy niema tu i tu
    ps: czy na tej stronie Przelewy24.pl trzeba miec zalożone jakies konto ?
    I tak uwaga na przyszłość...

    Jak wpłącacie za pomocą przelewy24 to róbcie to zawsze za pomocą IE, w FF i operze włąśnie się tak środki blokują i trzeb czekać trochę czasu zanim się pojawią nan anszym koncie. W IE nie ma tego problemu i kasa jest natychmiast.

  8. #58
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    dobra kasa po 20-30min pojawiła się na koncie powiedzmy ze jestem teraz 50$ do przodu czy mogę przelac to na neteller czy zrobic z neteller najpierw przelew tu i dopiero potem spowrotem ???

  9. #59
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    DOBRA odpowiem sobie sam na pytanko
    właśnie zrobiłem wypłate dwucyfrowej sumki z BETSSON na NETELLER robioc wczesniej tylko mTransfer - zobaczymy czy jutro $ pojawią się na koncie pozdrawiam

  10. #60
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Moj kolega tez zrobil wyplate na nt nie robiac depozytu, z tym ze on nie robil depozytu ogole, kasa byla po jakis 2 dniach. Ja wplacalem rowniez mtransferem i nie moge wyplacic na netellera.