Strona 5 z 18 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 172
  1. #41
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    dzieki Betsson za zalatwienie sprawy po Twojej interwencji dostalem meil od supportu a kasa jest juz na koncie w MB

  2. #42
    ja dalej czekam... dziś dla odmiany support nie odpowiada...napisze chyba do angielsko-języcznego...

  3. BzyQ:
    Mogę sprawdzić co sie dzieje, ale bedzie mi łatwiej jeśli podasz login na betssonie ...

    pzdr

    Milo

  4. #44
    dzięki sprawa załatwiona, support@betsson.com dał rade wszystko od reki zrobić...

    pozdro

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Po jakim czasie uzyskaliście potwierdzenie przy wpłacaniu przez przelewy24? Na stronie napisane jest, że do 5 minut a ja już czekam ponad 20 i nadal nie ma potwierdzenia?

  6. Nie ma reguły. To zależy od wielu czynników.
    Ja z reguły wpłacam z inteligo i potwierdzenie mam natychmiast.

  7. #47
    Witam!

    Chwaliłem sobie chwaliłem i przechwaliłem chyba.

    Wpłata błyskawicznie, a wypłacić już nie można?

    Kiedy próbuję dokonać wypłaty na neteller ukazuje się następujący komunikat:

    "Niewłaściwy numer konta
    Kwota musi być pełna (bez liczb dziesiętnych)"

    Nr Konta neteller jest właściwy, kwota jest pełna. Czyżbym miał zablokowaną możliwość wypłat?

    Dlaczego?

    Wpłata szła netellerem - dokonanie wypłaty niemożliwe?
    Ktoś miał takie przygody?

    Proszę o pomoc.

    pozdr

  8. #48
    Już nieaktualne.
    Zlecenie wypłaty zostało przyjęte,
    Support zadziałał błyskawicznie.

    pozostało czekać

    pozdr

  9. #49
    Mam pytanie:
    Czy jesli wpłacam przez przelewy24.pl z konta , to moge wypłacic na neteller, jesli nie wpłacam ani razu z netellera na betsson.
    Jesli tak to czy musze przesyłac skany dowodu itp.?
    Prosze o szybkie wyjasnienie.
    pozdro

  10. Witam,
    Tak jak w większości pokerroomów, obowiązuje zasada, że do wypłat używa sie tych samych "kanałów", których użyło sie do wpłaty.
    Najprościej jest oczywiście dokonać depozytu przez netellera, ale postaram sie dowiedzieć czy można to załatwić inaczej.
    Te sprawy są bardzo delikatne i pokerroomy podchodzą do tego bardzo ostrożnie...

    Pozdrawiam

    Milo