Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 172
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21
    Dobra jest good pieniażki dotarły ale na turniej sie spóźniłem :/

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    Czy żeby dokonać wypłaty trzeba wcześniej coś wpłacić?

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    moj nick to darkplayer90 i mam problem z wypłatą... wpłacałem kase przelewem z konta bankowego a nie moge wyplacic , pieniadze ciagle wracacaja na konto.. co mam robić??

  4. #34
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Witam,
    Chcialem wyplacic ponad 3000$ przez moneybookers, jednak limit tranzakcji wynosi 2500$. Czy jak wyplacilem 2500 dzisiaj to reszte moge puscic drugim zleceniem tez dzisiaj, czy musze czekac na kase do jutra az dojdzie i dopiero zlecac przelew reszty? Co oznaczaja te limity 2500$ - czy sa to limity dzienne, tygodniowe, czy dla jednej tranzakcji, a ich ilosc moze byc nieograniczona (nigdzie na stronie nie ma takich infoi)?
    Pozdrawiam

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    wydaje mi sie ze to limity do jednej tranzakcji,a przy okazji pytanie do Betsson Polska:
    zlecalem regularnie wyplaty co tydzien/10 dni po 1-1,5k zl kasa byla na MB zawsze na nastepny dzien.w niedziele zlecilem ponad 3k i do tej pory wisi:/moglbys sie zajac ta sprawa czy wogole przestales sie udzielac na tym forum?

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Mam taki sam problem ze znajomym, na naszych kontach wciąż kasa nie została wysłana chociaż zleciliśmy odpowiednio w piątek i w poniedziałek :/

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Warmatius daj znac jak wam dojdzie ten sos,bo mnie to juz irytowac ciut zacyna:/

  8. Wysłalem maila w Waszych sprawach do supportu - czakam ma odpowiedz ...

    pzdr

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    ja juz dostalem przelew wczoraj rano, takze jest ok, tylko ze czekalem dwa dni, a nie dzien

  10. #40
    Witam,

    Ja muszę się dołączyć do negatywnych opinii o wypłatach. Dziś zleciłem wypłatę na Neteller, oczywiście cały czas "wisi" na koncie , support odesłał mi odpowiedż, że kasa będzię raczej jutro niż dziś ale nic pewnego.... Oczywiście potrzebna mi już na dziś i teraz jestem w kropce, bo łudząc się, że może wyjdzie już dziś nie anulowałem tego zlecenia.. Z moich doświadczeń z Netellerem to najdłużej czekałem na wypłatę około 5h.. Skąd takie opóźnienia?

    No i taka sugestia, że online chat by się przydał...

    Pozdro