Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 172
  1. Dodatkowo, za kłopot i zamieszanie. proponuję koszulke
    A ponieważ zamieszanie było spore - dorzucam jeszcze karty
    Rozmiar i adres proszę na prv - oczywiście jeśli taka rekompensata Cię zadowala


    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    dzięki bardzo

    nie odmówię

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Witam a ja mam takie pytanie czy jak wpłace pieniądze z mBanku na swoje konto w betssonie.
    Pogram jakis czas, to pózniej
    jak bede je chciał wypłacić:
    to tylko na mBank???
    czy mogę dokonać innej wypłaty np. na Netellera???

  4. Radzio:
    Wypłata może być w dowolny, dostępny na betssonie, sposób.

    pzdr

  5. #25
    Mam pytanie, czy wypłaty przelewem z betsson za darmowe czy sa jakieś dodatkowe opłaty?

  6. Wypłaty przelewem nie są obciążone żadnymi kosztami.
    Jedynym ograniczeniem jest minimalna kwota wypłaty - 100 PLN.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    Pani betsson polska obawiam że udzielił Pan błędnej informacji bo ja właśnie chciałem wypłacic pieniążki z betsson i miałem nie lada problem ponieważ nie mogłem ich przelac na netellera w jakikolwiek sposób i po rozmowach z netellerem oraz z supportem betsson angielskim okazało się że jeżeli zrobiłem deposit pieniążków kartą visa to NIE MOGE ich wybrać na neteller :/ musiałem przelewem bankowym na konto mam nadzieje że już wszystko bedzie ok i dojdzie :] na to moje konto :]
    Pozdrawiam

  8. #28
    Cyt : "Wypłata może być w dowolny, dostępny na betssonie, sposób".
    Ha ! Ciekawe...
    Próbowałem wypłacić pieniądze na swoje konto w Moneybookers i lipa - dostałem maila ( w języku angielskim - wstyd ! ) że nic z tego. Brzmiał mniej więcej tak : "Wpłacałeś brachu z banku to i wyciągnąć możesz tylko do banku".
    OK. Zleciłem przelew do banku i jak na razie ( 2 dni robocze ) dalej wiszą mi na koncie Betssona z info że są w każdej chwili dostępne.
    Ciekawy jestem czy teraz też będzie jakieś "nie można wypłacić bo...".

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    no ja mam podobny problem z tym ze wplacalem przez MB a chce wyplacic na konto w banku.Betsson Polska mozesz cos na to zaradzic czy musze sie meczyc jednak i najpierw na mb wyplacic od was a dopiero potem na konto???prosze o szybkie info

    pozdro-sviestas

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21
    Przesłalem pieniążki jakies pół godzinki temu za pośrednictwem przelewy24 (tak mnie przekierowała stronka bettson), przelew mial trwac najwyżej 15-20min., niestety czekam juz ponad 40min.a tu nic bardzo zalezy mi na zagraniu turnieju który odbedzie sie za... (oj jush sie chyba zaczął), proszę o jak najszybszą pomoc w tej sprawie