Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 61415161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 172
  1. #151
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Właśnie czytam lutowy nr Card Playera i widze reklame " BETSSON KARTA jest bezpieczna karta do wzięcia " może więcej cos o tej karcie ?

  2. Witam,

    Więcej na temat Betsson Karty jest tutaj :

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=7686

    pzdr
    M.

  3. #153
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2
    Witam,

    Od jakiegos czasu gram sobie na betssonie i w koncu przyszedl ten upragniony moment, ze mozna cos sensownego wyplacic Ale powiedzcie mi jak to sie ma od strony prawnej, a dokladnie czy:

    1) Gra (poker, ruletka) na betssonie jest legalna ? Bo z tego co znalazlem na necie wynika, ze nie http://prawo.money.pl/porady-prawne/...0,218462.html#

    2) A jesli jest legalna to czy podlega to jakiemus opodatkowaniu? ( 10% , progresywnie ?)

    Pozdrawiam
    Em

  4. #154
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Tak,Nie,wypłacaj i baw się dobrze.

  5. #155
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    6
    Witam,
    Mój nick Betsson r_halicki. Ostatnio wygrałem w kasynie ponad 7000 zł, z czego 7000 przelałem za pomocą usługi "Bank transfer" na swoje prywatne konto. Przelewu dokonałem 09 czerwca 2008r. Do
    dnia dzisiejszego nic nie wpłynęło na moje konto (wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie). Na "moim koncie" w Betsson widnieje informacja "zaksięgowane wypłaty - 7000 zł".
    Jeżeli chodzi o wpłatę środków to odbywa się to ekspresowo, niestety w drugą stronę trwa to długo. Proszę o odpowiedź ile trwa przelew pieniędzy na konto prywatne (napisane było - do 3 dni roboczych, minęło już 6) lub ewentualnie gdzie jest ta kwota. Czy to nie jest jakaś ściema. Wpłaty dokonałem kartaąmastercard, a wypłaty przelewem na prywatne konto - nic nie pisano o takim samym sposobie wypłaty jak wpłaty (na kartę z której przelałem kasę nie mogę nic wpłacic - ta karta rozlicza sie sama z mojego konta). Ponadto nie mogę tego anulować, tak by kasa wróciła na moje konto Betsoon. Pomocy.
    Pozdrawiam, Robert

  6. #156
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1
    Mam małe pytanie co do bonusu 100% przy pierwszej wpłacie, otóż czy ten bonus otrzymuje się natychmiast po przelaniu pieniędzy z konta głównego na konto pokera czy po jakimś czasie(jak tak to po jakim) i czy jest jakaś wymagana minimalna kwota do wpłaty aby uaktywnić ten bonus(jeżeli tak to jaka) z góry dziękuję i pozdrawiam.

  7. Witam,
    Bonus wypłacany jest w całości po wyrobieniu.
    W tym momencie dostępne są 3 różne bonusy.
    Pełną informację znajdzisz tutaj:
    https://www.betsson.com/pl/poker/pro.../more.asp?id=2

    Pamietaj, ze kody należy wpisywać przy przelewaniu pieniędzy z konta głównego na pokerowe.

    pzdr
    M.

  8. #158
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Czy moge wpłacić na Betsson metodą przelew 24 przez GETINBANK ?

  9. #159
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Ja nie widze w spisie bankow GETINBANKu.

  10. #160
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Racibórz
    Posty
    113
    Kobita na live czat napisała że nie powinno być problemu.
    A jednak sie znalazł,ja też nie widze tego banku.