Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 172
  1. #141
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    25
    Czy jakbym chciał wypłacić pieniądze przez Moneybookers to musze najpierw wykonać depozyt tą metodą, i czy mogę wysłać je na inny adres email ponieważ przy rejestracji w Betsson nie mogłem podać emailu z yahoo.pl więc musiałem podać drugi, a konto w Moneybookers mam założone na adres z yahoo.

  2. Witam,
    Wypłacić musisz na to samo konto MB, z którego przyszla wpłata.
    Adres email konta MB nie musi być taki sam jak adres podany przy rejestracji w Betssonie.

    pzdr
    M.

  3. #143
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1
    witam mam mały problem i proszę o pomoc w rozwiązaniu go, mianowicie chciałbym wypłacić pieniądze z konta betsson na konto w Banku ING móglibyscie mi z racji tego iz jestem poczatkujacy i nie bardzo sie znam na takich tranzakcjach wytlumaczyc krok po kroku jak mozna to zrobic najszybciej


    z góry dzieki

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    w opcjach wyplaty wybierasz 'bank transfer', nastepnie podajesz kraj banku - Polska a nastepnie podajesz pozostale informacje dotyczace konta, tj.: nazwa banku, Bic/SWIFT, nr IBAN; no i na koncu kwote do wyplaty

    okolo 3 dni i kasa jest na koncie

    pzdr

  5. #145
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    2
    mam pytanie. wczoraj założyłem sobie konto w betssonie skorzystałem
    z promocji 11zł za smsa. Wygrałem 188zł na zakładach. co teraz
    muszę zrobic aby wypłacić pieniądze na moneybookers. czy konieczna jest jakaś wpłata z moneybookers na betssona w celu uwierzytelnienia czy mogę od razu wypłacic pieniądze na moneybookers? Proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

  6. #146
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    126
    Z tego co mi wiadomo jeśli chcesz skorzystac z danej formy wypłaty musisz najpierw używając jej złożyc depozyt. W przypadku MB zajmuje to bardzo mało czasu, wiec szybko możesz sie cieszyc kasa na koncie:P enjoy

  7. #147
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    2
    gadałem z babką po angielsku na livechacie i powiedziała że nie muszę robić depozytu. to teraz sam sie wiem może mnie chciała z robić w konia i mi tak powiedziała żeby kasa przepadła? sam kurde niewiem . co o tym sądzicie . dałem wypłate 170zł na MB. sądzicie że dojdzie?

  8. #148
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Zadna kasa ci nie przepadnie, co najwyzej twoja wyplata zostanie cofnieta na konto betsson.

  9. Cytat Zamieszczone przez marcinnor Zobacz posta
    gadałem z babką po angielsku na livechacie i powiedziała że nie muszę robić depozytu. [...]
    Witam,
    Support Betssona jest po to aby pomagać naszym graczom, więc możesz im ufać (nawet jesli mówia po angielsku ) - kasa powina bez problemów trafić na Twoje konto MB.
    Jeśli będą jakies problemy, możesz zglosic sie do mnie na prv

    pzdr
    M.

  10. polko - dobre uczynki bywaja nagradzane itd - w tym przypadku ticketem turniejowym o wartości $5
    Przysłij mi, proszę, swój login na Betssonie

    pzdr

    M.