Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 172
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    odp. dla BETSSON tu się zgodze ele nie w 100% jak zaczynałem gre mój pierwszy przelew był z konta w mBanku pograłem troche i wygrałem troche a pierwszą wypłate jaką robiłem to nie na swoje konto tylko na konto w NETELLER czyli logicznie myśląc powinno działać to w dwie strony ... miejsza oto zamiast zaoszczędzić na czsie to troche strace czasu.

  2. Rzeczywiśce udało nam sie kiedyś wprowadzić takie udogodnienie dla polskich graczy, ale był to wyjatek (a może nawet ewenement), o czym świadczy fakt, że ten "układ" juz nie funkcjonuje.

    pzdr
    M.

  3. #123
    WItam,

    rozumiem, że jeśli dokonywałem wpłaty przez MB, to nie mogę wypłacić środków na netteler.. ??

    pzdr

  4. Witam,
    Jeśli wpłaciłes pienądze przez MB, wypłate możesz zrobic tylko na MB.

    pzdr
    M.

  5. #125
    A moge wiedziec dlaczego tzn czy jest jakis pnkt regulaminu ktory o tym mowi ?

    OT : Wlasnie dlatego musialem zrezygnowac z betssona (1-sza wplata byla przez MB a potem ciezko sie ukladala wspolpraca zeby wyplacici na Neteller i sie w koncu nie udalo , no coz widocznie za malo rake-a generowalem )

  6. Witam,
    Sprawy wypłat precyzuja odpwiednie punkty regulaminu. Mowią one min. o tym, że firma zastrzega sobie prawo do dokonania wypłaty przy pomocy tej samej metody, jaką dokonana została wpłata.
    Odpowiednie informacje znajduja się także na stronach z dostepnymi dla gracza metodami wypłat.
    Zasada "wypłacasz tą samą metodą, która wpłaciłeś" jest ogólną zasadą obowiazujacą w branży. Wynkia ona głównie z warunków licencji jakie otrzymała firma.
    Pokerroomy nie sę instytucjami finansowymi i nie mogą być wykorzystywane do transferu pieniędzy.
    Temat przerabiany był wielokrotni (i nie raz pewnie jescze przerabiany będzie ...).
    Czasami w pewnych specyficznych przypadkach można pomóc, ale generalnie niewiele da się w tym temacie zrobić.

    pzdr
    M.

  7. #127
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Warszawa Wo(L)a
    Posty
    321
    Kiedy będzie po 100$ za masters Bemowo Betssona League, Bugi już dawno wysłał listę, totez pytam konkretnie, k i e d y ?

  8. #128
    A czy jeśli dokonam teraz depozytu przez neteller to będę mógł na netellera wypłacić, czy już do śmierci muszę na MB ???

  9. Witam,

    Jeśli zrobisz depozyt przez Neteller, pograsz troche tymi pieniędzmi, to bedzesz mógł robić wypłaty na Netellera.
    Jesli wpłata z Netellera będzie tylko po to, żeby "odblokować" ten kanał do wypłat a tak naprawde bedzie chodziło o szybkie transfery MB<=> Net - to raczej sie nie uda.

    Operacje typu "wpłata MB/natychmiastowe wypłata Net" bedą zawsze odrzucane nawet jesli robiłeś wcześniej wpłaty przez MB i Netellera. Przyczyne podałem w poprzednim poście.

    Pzdr
    M.

  10. #130
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    Kolega Aartino zadal pytanie...Widocznie Pan Betsson nie zauwazyl (chociaz moze odpowiedzial na priv w co watpie; a jezeli nawet odpowiedzial to odpowiedz powinna znalezc sie na forum bo Aartino sam w tym Mastersie nie gral)
    No to ja Ci Aartino odpowiem:
    100$ NIE BEDZIE!! 50$ NIE BEDZIE!! 10$ NIE BEDZIE!!
    NICZEGO NIE BEDZIE!!
    No bo niby dlacego mialoby byc??
    Lige skonczylismy w czerwcu Mastersa gralismy 2 tygodnie temu - Pan Betsson mial prawo zapomniec ze jest sponsorem tej ligi i zobowiazal sie do pewnych rzeczy.No przeciez mial prawo zapomniec...
    Nowego sezonu ligi nie bedzie - wspolpraca zakonczona - Pan Betsson ma wiec chyba prawo uznac ja za zakonczona przed mastersem i nie wyplacic obiecanych 700$
    A poza tym KTO z grajacych w lidze dostal wszystkie pieniadze nalezne od Betssona w trakcie sezonu??Znajdzie sie chociaz jedna osoba??Wiec jezeli Pan Betsson nie placil sumiennie w ciagu sezonu to dlaczego ma zaplacic za Mastersa??
    Rozumiesz juz Aartino??????