Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 172
  1. #111
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    W weekend i tak banki nie pracuja wiec kasy nikt ci nie zaksieguje na koncie.

  2. #112
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez mordred Zobacz posta
    W weekend i tak banki nie pracuja wiec kasy nikt ci nie zaksieguje na koncie.
    ale on pytał o mBank a on działa 24h

    ja czekam 2-3dni zawsze

  3. #113
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    mBank nie dziala 24h - nie ksieguja Ci kasy na koncie w weekendy - wierz mi.

  4. #114
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    chcesz mi powiedziec ze jak przeslesz kase z mBanku na mBank to nie masz jej po minucie o kazdej porze dnia i nocy?
    Ostatnio edytowane przez Wrona ; 04-08-2007 o 09:16

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Czemu nie moge wyplacic 80zl na netellera gdy minimalna wyplata wyplata wynosi 80zl? Dostaje komunikat ze kwota jest zbyt mala.

  6. Hi,
    Trudno mi powiedzeć - w takich sprawach najlepiej kontaktować sie z supportem na LiveChat - moga na bieżąco sprawdzać co sie dzieje ...

    Pzdr
    M.

  7. #117
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    napisał na PW
    Ostatnio edytowane przez MATTAT ; 15-08-2007 o 15:53

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Mtransfer też idzie pare dni ? ;/

  9. #119
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    pytanko do Betsson Polska

    Chciałem wypłacic sobie kase z nettelera ale myśle sobie BETSSON szybciej przelewa kase na konto. Więc wpłaciłem kilka stówek z nettelera na BETSSONA częś przelałem na konto pokerowe a część zleciłem do przelewu na moje konto .

    I tu po 1 dniu czekania "zdziwko" przysłali mi emaila zebym kase zpowrotem na nettelera wpłacił. CO JEST GRANE ?

  10. Witam,

    Nie powinienes byc zdziwiony, bo jest to zasada stosowana przez wszystkie pokerromy.
    Bukmacherzy, pokerromy, kasyna internetowe nie są instytycjami bankowymi/parabankowymi i nie służą do transferu pieniędzy.
    Obowiązuje zasada: mozesz wypłacić swoje pieniądze tą samą drogą, którą je wpłaciłeś.
    Musisz o tym pamiętać, bo taka sztuka jaka chciałeś zrobić nie przejdze w żadnym pokerroomie.



    Pzdr
    M.