Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 172
  1. #101
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    ja mam pytanko dlaczego nie moge wyplacic kasy na netka ?
    tznaczy jest tak :
    wplacalem Visa pierwszy depozyt , pogralem troche i chcialem wyplacic na netka i wyplata zostala cofnieta bo nei robilem wczesniej wplaty z netka , Ok to rozumie wiec zrobilem depozy z netka , znowu troche pogralem i zlecilem wyplate na netka mysle no teraz to spoko , a tu niespodzianka znowu wyplata cofnieta , czy juz zawsze bede musial wyplacac na konto w banku , za nic nie moge tego zrozumiec . A moze problem lezy w czym innym >
    moj nick na betson to luk1975pl3 , prosze o wyjasnienie

  2. #102
    Czy wogole ktos z Betsson Polska przeglada to forum???
    Wyslalem zapytanie tydzien temu i echo!
    Widac jak wam zalezy na nowych graczach.Dzialajcie w tym tempie dalej a w krotkim czasie bedziecie mogli zamknac polski dzial.

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    derwisz pogadaj na live chacie ( po polsku )mi wyjasnili problem

  4. Cytat Zamieszczone przez DERWISZ Zobacz posta
    Czy wogole ktos z Betsson Polska przeglada to forum???
    Wyslalem zapytanie tydzien temu i echo!
    Witam,
    Wysłaem Ci na prv pytanie o login na betssone - trudno cokolwiek bez tego sprawdzić.
    Z tego co piszesz problem leży poza betssonem - Twoja karta nie przeszła weryfikacji w firmie, która takie weryfikacje przeprowadza.
    Najczęstszym błędem jest brak lub błędny kod cvc.
    Próbowałeś zrobić wplatę jeszcze raz?

    pzdr
    Milo

  5. #105
    Drogi Milo!

    Po pierwsze primo:moja skrzynka odbiorcza prywatnych wiadomosci jest pusta wiec chyba nie wyslales zapytania ale moj login na Betsson toERWISZ1

    Po drugie primo,ultimorobowalem zrobic wplate nie raz,nie dwa ale chyba z 10 razy i zawsze wprowadzalem wlasciwy kod cvc,ktory jest akceptowany we wszystkich pokerroomach oprocz waszego.

    Pozdrawiam

  6. WItam
    Sprawdzę jutro.
    Ale tak jak Ci napisałem - to niezależne centrum autoryzacyjne zajmuje się autoryzacją wtransakcji dokonanywanych kartami.
    Jeśli wogóle jakaś informacja do nas dochodzi w takich wypadkach, to jest to co najwyżej info, że transakcje nie uzyskała autoryzacji.

    pzdr
    Milo

  7. #107
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Rodowity Łodzianin
    Posty
    16
    A ja nie mogę włacić pieniędzy
    Z tabelki dostępnych form wpłaty chcę przez mTransfer albo Przelewy24 i za każdym razem jak wpisuję kwotę w pasku na to pzeznaczonym i naciskam poniżej WPŁATA nic się nie dzieje, żadnej reakcji/przekazania dalej/otwarcia nowego okna po prostu nic... Czy tak powinno być i ja coś źle robię?
    Co mam zrobić żeby wpłacić?

  8. Witam,

    Problemem może być przeglądarka - podobne błędy wystepują jeśli używasz przeglądarki innej niż Internet Explorer.
    Przyślij mi na prv Twój login na Betsson - postaram sie sprawdzić.

    pozdrawiam

    Milo

  9. #109
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    18
    Ja tam jestem, za tym żeby mozna było wyplacac tak jak w expekcie od 10 zł!

  10. #110
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    mam pytanie czy w weekend tez robicie wyplaty?
    np. wyplata zrobiona dzis rano na mBank

    dziekuje z gory za odpowiedz