Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92
  1. ... dla każdego nowego gracza z forum pokerzysta.pl

    Kliknij w baner betssona,zarejestruj się i wpłać pieniądze na Pokera.
    Standardowo betsson oferuje bonus w wysokości 100% do 111$.
    Jeśli przy przelewaniu pieiędzy z konta głównego na pokerowe wpiszesz PARTNER w polu "kod promocji" - otrzymasz 100% bonusa aż do 333 USD

    Aby wyrobić bonus, musisz uzbierać 10 Punktów Gracza na 1 USD bonusa

    Jak zbierasz Punkty Gracza?

    .........Ring games
    0,07 Punktów Gracza otrzymujesz za każde 0,10 USD rake'u w grze. Tak więc za rake 3USD wszyscy gracze tego rozdania otrzymują 2,1 Punktów Gracza
    .........Turnieje
    5 Punktów Gracza otrzymujesz za kazdego wpłaconego dolara na wejście do turnieju. Czyli za turniej 10$+1 otrzymas 5 Punktów Gracza

    Na wyrobienie bonusa masz 60 dni.

    Gdy tylko zbierzesz potrzebną ilość punktów, bonus automatycznie zostanie przelany na Twoje konto w Betsson.

    Ilość już zdobytych punktów gracza sprawdza się dziecinnie łatwo - po zalogowaniu przejdź do zakładki "Moje konto" gdzie znajdziesz ilość zebranych punktów oraz ilość, którą należy uzbierać w celu wypłaty wszystkich aktywnych bonusów.

    Powyższe warunki obowiązuja od 1 stycznia 2007

    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 06-01-2007 o 01:31

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Czy w przypadku niewyrobienia 6660 punktów w 60 dni traci się cały bonus, czy jest on po prostu wypłacany częściowo?

  3. W ciagu 60 dni musisz wyrobić cały bonus.
    Jeśli do wyrobienia zabraknie Ci niewiele - daj znać, coś z tym zrobimy.

    Jeśli nie czujesz sie na siłach do wyrobiena 666USD bonusa, możesz wpłacić dowolną, mniejszą kwotę i spokojnie sobie ją wyrobić.

    pzdr

  4. #4
    witam

    mam pytanko czy grając w tych satelitach do turnieju o 5 milionów gdy wygramy ticket do turnieju większego , użyjemy go to czy naliczą się nam punkty Gracza potrzebne do wyrobienia bonusa. dla przykładu .
    Gram w turnieju 6+1 i to sobie mnoże 6*5 =30 pkt gracza (chyba że 7 powiniennem liczyć), wygrywam ticket do turnieju 50+4
    Zapisuję się do turnieju i czy wtedy mi policzy 50*5 =250 pkt gracza.
    Czy dobrze myślę ??

    Ps ilu mniej więcej ludzi gra w tych kwalifikacjach 6+1 ?? i czy są one z rebuyami ??

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Ta, tylko na angielskiej stronie jest:

    Tournaments:
    5 player points are awarded for every paid dollar in entry fee (real money tournaments).
    To chyba różnica albo ja coś źle tłumacze.

  6. Rzeczywiście jest jakiś "problem" z tłumaczeniem. (Zaraz to zmienimy )
    Punkty Gracza w przypadku turnieju liczy się następująco:

    [... Tutaj były informacje nieprawdziwe wiec je usunąłem :wink: ...]

    Po wielu rozmowach ostatecznia i pewna informacja:

    Punkty Gracza za turnieje przyznaje sie w wysokości 5*fee, czyli za turniej 20$+$2 przyznane zostanie 5*2=10 PG.
    Za turnieje do których gracz wchodzi dzięki wygranym wcześniej ticketom, nie są przyznawane Punkty Gracza.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Tournaments:
    5 player points are awarded for every paid dollar in entry fee (real money tournaments).
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    Turniej 10$+$1 --> otrzymujesz 5*10 -- > 50 PG
    Czyli krótko mówišc: 5*BuyIn.
    Nie chce podważać waszej kompetencji ale entry fee to nie to samo co buy-in, buy-in to jest kasa która idzie do puli czyli za twoim przykładem te $10 natomiast entry fee jest to ten $1 który jest opłatą (fee [fi] n zapłata; opłata; honorarium; entrance fee wpisowe) reasumując:
    Turniej 10$+$1 --> otrzymujesz 5*1 -- > 5 PG
    Tak jest na wiekszości znanych mi pokerroomów i u was na 99% pewnie też, a jeżeli się myle (ale nie sądze) to przepraszam za zamieszanie :wink:

  8. #8
    nie mylisz się niestety sprawdziłem to na sobie dziś. Założyłem sobie konto zagrałem w eliminacjach i wygrałem nawet ticket dalej. Niestety punkty policzyło tylko od +1 . Tak więc widzę że trochę mało przejżyście to wyszło i trzeba to poprawić.

  9. Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Tournaments:
    5 player points are awarded for every paid dollar in entry fee (real money tournaments).
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska
    Turniej 10$+$1 --> otrzymujesz 5*10 -- > 50 PG
    Czyli krótko mówišc: 5*BuyIn.
    Nie chce podważać waszej kompetencji ale entry fee to nie to samo co buy-in, buy-in to jest kasa która idzie do puli czyli za twoim przykładem te $10 natomiast entry fee jest to ten $1 który jest opłatą (fee [fi] n zapłata; opłata; honorarium; entrance fee wpisowe)
    Drauger ... proszę Cie ... przeciez napisałem ze problem z tłumaczeniem ...
    Teksty tłumaczą hurtem zawodowi tlumacze i nie zawsze udaje sie wyłapać takie nieścisłości.
    Na szczęście możemy liczyć na Was.

    Sprawę naliczanie PG skonsultowałem specjalnie z supportem - podali mi tak jak napisałem powyżej.
    Jeśli dejfowi naliczyło 5*Fee (zamiast 5*BuyIn jak napisałem) to pozostaje mi tylko zadzwonić znowu do supportu, żeby się z tego wytłumaczyli.
    Na swoje wytłumacznie mogę powiedzieć tylko tyle, że pokerem w Betssonie zajmuję się od niedawna i wciąz ślepo ufam temu co mówi support ....

  10. #10
    naliczyłi mi 5*fee czyli mam 5 punktów gracza
    Mój nick gracza w pokerze AJOFDETAJGER