Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 92
  1. #81
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Dzięki Milo za odpowiedź, gdyby było już coś wiadomo, to czekam na info.

    Pozdrawiam!

  2. #82
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    moze ktoś z betssona odpowie na moj post.... bylo by milo

  3. #83
    Homosapiens - Zdaza mi sie to ale bardzo sporadycznie. Grasz na wersji przegladarkowej czy softem? Jesli przez przegladarke to sproboj 2 rozwiazanie. Teoretycznie powinienes miec mozliwosc grania na max 4 stolach.
    Napisz do supportu ale wydaje mi sie ze niewiele ci moga pomoc, raczej to jest jakis blad po twojej stronie (w sensie twojego komputera).

  4. #84
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    dzieki za odpowiedz.
    Nie gram przez przeglądarkę.
    Ktoś pisal na forum, że mu sie komputer wieszal jak mial wlaczana opcje zapisu historii na dysku twardym.
    Wiecie gdzie można ja wylaczyc?

  5. #85
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Options -> Preferences -> zakładka General -> odznacz Enable Statistics.

  6. #86
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Witam,
    Wpłaciłem środki na swoje konto korzystając z linka z forum i wpisując kod partner, wpierw pokazało mi, że będę miec bonus 333 a teraz w pending bonuses pokazuje mi bonus 111. Support nie odpisuje , może tu ktoś może mi pomóc!! Mój nick tmac-10.

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    G. Slask
    Posty
    70
    Chyba bonus 333 jest juz nieaktualny i teraz obowiazuje tylko 111.

  8. Witam,

    W tym momencie obowiązuje bonus 100% do 111$ dla wszystkich oraz do 333$ dla tych, którzy zarejestrowali się z linków partnerskich oraz wpsiali kod "partner" w czasie przesuwania kasy z konta głównego na pokerowe.
    Jeśli komuś nie wskoczył "wyższy" bonus - proszę o info na priv, będziemy to zalatwiać.
    pzdr

    Milo

  9. #89
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W niedzielę grałem w lidze betssona w Warszawie i w związku z tym w sobotę przed turniejem szybko zarejestrowałem się na stronie żeby juz mieć konto, wpłaciłem depozyt ale nie wiedziałem o tym bonusie 3x większym niz normalny, czy jest jeszcze jakas możliwość aby go otrzymac po dwóch dniach?

    pzdr

  10. Witam,

    Jeśli przelałeś pieniądze z konta głownego na pokerowe - nic już nie mogę zrobić.
    Jeśli kasa jest jeszcze wciąż na koncie głównym - w trakcie przesuwania na konto pokerowe , w polu kod promocji wpisz PARTNER - uruchomi Ci się bonus do 333$.


    pozdrawiam

    Milo