Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie zgadzam się z Tobą vinc. by rake w rozdaniu wyniósł 3$ to pot musi być min 60$. gdy jesteś w rozdaniu gdzie pot jest min 60$ to chyba nie uczestniczy w nim cały stół tylko zazwyczaj dwóch graczy. więc zasadniczo 1,5$ rake zapłacisz ty, 1.5$ oponent. nawet odjąlem trochę w moich obliczeniach na wypadek sytuacji że część pota stanowią blindy, limpy lub kasa graczy którzy obejrzeli tylko flopa nie uczestnicząc w dalszej wojnie.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Michale mylisz się.

    Siedzisz przy stole, dostales 53 i tym razem zdecydowales sie je wyrzucic. Poszly all-iny na flopie za wsumie 200(obaj mieli po 100). Rake z tego rozdania wynosi 3 dolary, a ty dostajesz 2.1 punkta.

    Ten bonus na full ringu(NL) to okolo 85% rakeback. Jesli grasz sciane bedzie podchodzil pod 100%.

    DuzySlon

  3. Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek

    PS. jeśli zrobiłem jakiś większy błąd w obliczeniach to proszę mnie poprawić a wszystko odszczekam :lol: :wink:
    Jak to już wyjaśnił Vinc, rzeczywiście zrobiłes błąd w obliczeniach - bonus wyrabia się 10X szybciej niz mysłałeś.
    Ilość graczy, która już w tym momencie go wyrabia, wskazuje na to, że jest to jednak dobra oferta.
    Ciebie również zapraszamy - takie okazje należy wykorzystywac
    Poza tym raczej nie starmy sie konkurować bonusami. Jęsli któś daje "lepszy bonus" - trudno ..
    My staramy się, żeby Betsson był pokerroomem dla pokerzystów, chcemy promować pokera (nasz propozycja wsparcia Ligi Wrocławskiej jest aktualna ... ), wspierać graczy, dawać im możliwości do gry oraz umożliwiać udział w największych światowych imprezach..
    Przyglądnij się naszemu kalendarzowy turniejowemu - jestem pewny, że znajdziesz tam coś dla siebie.
    A sam Poker Classic jest tak popularny wśród naszych graczy, że jestem przekonany, że ktoś z Polski weźmie udział w Turnieju Finałowym i powalczy o gwarantowany 1 000 000 $. Może nawet to będziesz Ty? :wink:

    pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wooooow.....

    w takim razie wchodzę na stół i robię głośne HAU HAU HAU!!!!!!!!!!!

    :lol: :lol: :lol:

    dawno nie szczekałem

    pozdrawiam i do zobaczenia przy final table o 1 000 000 $$$$$$$$$
    :lol: :lol:

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Chyba nie dam rady wyrobic tego bonusa ponad 100 punktów uzbierałem, ale seria ponad 20 przegranych sg mnie zniszczyła, początek był niezły , na 10 sg , 9 w kasie, ale niestety hasło: " Graj ze mną a będzie ci dane " sprawdza się Przynoszę ludziom mega szczęście (tak jak ten mega bonus ) Ale nieuchronnie zbliża się GAME OVER

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bonusy chyba lepiej wyrabiac na stolikowej grze?

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Nie grałem dla bonusa Stolików przktycznie nie gram wcale

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    acha
    myslalem ze dla bonusa, bo pisales ze nie dasz rady go jednak wyrobic. troche szkoda, 666 fajna liczba, przydaje sie w portfelu

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie chce zakładać nowego postu więc zapytam tutaj:
    Jak na Betson stoi sprawa z Head's Up Sit&Go ? Trzy pierwsze z najniższym buy-in'em gdyby mógł mi ktoś podać będę wdzięczny ? Czas jednego levelu ? ilość żetonów i początkowe blindy ?
    pzdr600

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Sit&Go
    Struktura
    10/20 15/30 25/50 75/150 100/200 200/400 300/600, ale tutaj nie jestem do konca pewny dawno nie gralem tam sitow.

    Normalne
    Level co 8 minut do stawek 30$, 10minut powyzej 30.

    Szybkie
    Level co 3 minuty.

    Stawki w turniejach na kase zaczynaja sie od 5+0.5 koncza na 500+25 do 100+8 bez problemu znajdziesz gre.

    Head's Up

    Wyglada to tak samo jak w przypadku sitow.

    DuzySlon